Rejestracja Wejdź przez fb
   
 

e-sim! sPolska Cie potrzebuje!

Poleć znajomym


Dzejkob
Użytkownik

Witam,
mam przyjemność zaprezentować Wam świetną grę przeglądarkową jaką jest e-sim.

W wielkim skrócie gra jest symulatorem współczesnego świata, gracz może zostać wirtualnym obywatelem jednego z 39 dostępnych sPaństw, i uczestniczyć aktywnie w politycznym, militarnym lub też ekonomicznym życiu. Twój sMieszkaniec może stać się zwykłym żołnierzem, właścicielem fabryki lub aspirować do zarządzania całym krajem ze stołka kongresmena czy też prezydenckiego i zostać przywódcą całego sPaństwa.

Możesz skupić się na swojej własnej karierze lub pomagać sPanstwu jak i jego sojusznikom w wojnach i pojedyńczych bitwach. Możesz także stworzyć swoją własną prywatna armie lub inwestować w biznes - wszystko jest Twoim wyborem!

Jako że sPolska przeżywa aktualnie cięzkie czasy, agresje sLitwy, utrata rdzennych regionów załączam kilka propagandowych grafik.

[Obrazek: 2a0jg1v.jpg]

[Obrazek: 1i0bv8.jpg]


Obywatelu sPolska Cię potrzebuje!

Zachęcam Was do rejestrowania się z poniższego ref-linka, dzięki czemu po wbiciu 7 poziomu otrzymacie bonusowe 2-wie sztuki złota.

http://e-sim.org/lan.10797/

Polecam również zaznajomienie się ze stroną http://www.esim-center.pl - jest to swojego rodzaju niezbednik, bez ktorego pierwsze kroki w grze są trudni i niestety nudzące dla wielu osob, ale to tylko pozory ;)

Chetnie odpowiem na pytania tu, jak i w samej grze.

Pozdrawiam!:)

Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.