Drewniana Kuchnia Dla Dzieci RETRO


Witam. Zakupiliśmy drewnianą kuchnie firmy Wooden Toys od sprzedawcy glob-krzystyniak na allegro za 300 zł. Zastanawialiśmy się czy warto gdyż jedyna opinia na temat tego kompletu była negatywna. Początkowo cena sięgała nawet 400 zł ale gdy zobaczyliśmy po cenie niższej - było warto wziąść w ciemno nawet i poprawki porobić ( oczywiście porównaliśmy również ceny konkurencji ). 

Paczka zamówiona w niedzielę, doszła we wtorek wieczorem, także ok. Następnie po zabraniu się za rozpakowywanie miło się zaskoczyłem, wszystkie części popakowane oddzielnie i obłożone styropianem. Według komentarza - jedynego jaki krążył, obite były elementy. Tutaj doszukałem się jednego odprysku ( nie do zauważenia praktycznie na bocznej ściance ), który został poprawiony i folii delikatnie odklejonej ( podkleiłem sam ).  Czego można się przyczepić i poprawić? Maskowanie srubek - ewentualnie. 

Za tą cenę i porównując konkurencję bardzo polecam tą kuchnię, jestem zadowolony że zaryzykowaliśmy z żoną, mimo opinii. Z czasem przekaże opinię tutaj co sie dzieje po użytkowaniu jej jakiś czas. Pozdrawiam.


Fotorelacja poniżej z rozpakowywania i składania.

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.