Rejestracja Wejdź przez fb
   
 

domówka

Poleć znajomym


Gość
Lubicie domówki czy wolicie imprezować gdzieś na mieście? Jeśli jesteście za domówkami to zdradźcie swój patent na udaną imprezę

Odpowiedz
Gość
Ja czasami wolę domówki, mamy zgrane towarzystwo i takie imprezy zawsze są udane, robimy przekąski i do tego jakiś dobry alkohol.

Odpowiedz
Karing
Użytkownik

U nas dominuje tani alkohol :) Domówki sa super tylko coraz gorzej z wolną chatą i chętnym gospodarzem do udostępnienia mieszkania na impre :)

Odpowiedz
Gość
To fakt :) u nas najczęściej okazja do sznapsnięcia jest u przyjaciół którzy mają dom, mieszkają na odludziu więc można imprezować do woli.

Odpowiedz
Gość
No tak, takie domówki są najlepsze, nie stresujące :) Sznapsnąć można wszędzie , aby towarzystwo było dobre .

Odpowiedz
illiforma
Użytkownik

Po domówkach jest za dużo sprzątania, a że ja leń z natury jestem to raczej ich nie organizuję, wolę imprezować na mieście :)

Odpowiedz
Pravik
Użytkownik

Zdecydowanie wolę domówki; alkohol wychodzi dużo taniej, można więc więcej wypić, uczestnicy imprezy mają pełną kontrolę nad muzyką, wszyscy obecni albo się znają albo wkrótce uda im się poznać. Zazwyczaj, gdy organizuję imprezę, zaopatruję się w jakiś zapas wina i piwa, dbam też o to, by goście nie pozostali głodni - zawsze zastawiam stół jakimiś przekąskami, czasem też czymś bardziej sycącym. Lubię też, gdy gości jest dużo, daję więc wolną rękę, jeśli chodzi o przyprowadzanie do mnie swoich znajomych.

Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.