Rejestracja Wejdź przez fb
   
 

Do kogo w Warszawie z grzybicą paznokci

Poleć znajomym


stalin
Użytkownik

Nie jestem na razie ubezpieczony tak wieć nie mam możliwośći iść do rodzinnego. Podejrzewam,ze zaraziłem sie grzybicą paznokci. Paznokieć duży nie boli ale a zmieniony kolor, wygląda naprawdę źle. Nie było żadnego urazu tak więc to nie to. Porównałem sobie zdjęcia na google i wychodzi na to,że najprawdopodobniej jest to właśnie grzybica. Moze ktoś zna jakiegoś dobrego specjalistę, do którego można byłoby wybrać się prywatnie?

Odpowiedz
farama
Użytkownik

Może idź do podologa? Jest to specjalista od pielęgnacji stóp.Dobra pani podolog obecnie przyjmuje w Warszawie na Wyszyńskiego. OBejrzy zmianę, zleci odpowiednie badania. Może nie jest to grzbica ale właśnie coś innego ? Ty nie jesteś specjalistą. możesz sobie wmówić,że masz coś czego tak naprawdę nie masz. I na pewno z tym nie zwlekaj ponieważ im szybciej dowiesz się co masz to tym szybciej wdrożysz odpowiednie leczenie. I szybciej się wyleczysz.

Odpowiedz
stalin
Użytkownik

No właśnie jeszcze nie robiłem badań. Nie wiem na czym to mniej więcej polega, jakie powinienem sobie zrobić. Masz może jakiś kontakt do tego podologa? I jak finansowo trzeba się tam nastawić na wizytę?

Odpowiedz
farama
Użytkownik

Badania to podstawa , nie kosztuja dużo ponieważ jest to koszt ok 20-30 zł za paznokieć ? Tak mi się chyba przypomina.
Konsultacja u pani Katarzyny Gaździckiej ( dyplomowany podolog, o którym pisałam wcześniej) również nie jest droga, ok 50 zł a wszystko dokładnie obejrzy i powie co jest z paznokciem nie tak. Może nie jest to grzybica a jedynie zapalenie bakteryjne?
Tutaj masz numer telefonu: (22) 225-00-20
Im dłużej będziesz zwlekał tym gorzej będzie.

Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.