Rejestracja Wejdź przez fb
   
 

Damski bokser..!!

Poleć znajomym


Marti
Użytkownik

Dużo się mówi i czyta o mężczyznach nie szanujących swoich kobiet , często też zdarzają się pobicia .. kobiety są katowane przez mężów .. dziewczyny przez swoich partnerów .. świat oszalał .. Co o tym myślicie .. czy pozwoliłabyś by Twój mężczyzna podniósł rękę na Ciebie .. ?? Jak byś zareagowała .. wybaczyła ?? A może zwalczała .. I co najważniejsze czy żyłabyś w związku z damskim bokserem ? Czy twoja miłość zwalczyła by upokorzenie i cierpienie ?

Odpowiedz
Agnes
Przyjaciel

Nigdy w życiu. Jeśli jakoś facet uderzy chociaż raz kobietę nigdy nie powinien dostać drugiej szansy. Jeśli podniósłby na mnie rękę to oddałabym mu pewnie mocniej i na tym by się skończyła ta znajomość...

Odpowiedz
lrk
Globalny Moderator

to w ogóle jakaś abstrakcja bić kobietę. Jak widzę takie coś to obojętny nie mogę przejść obok tego...
No chyba że "LUBISZ TO S...."
^^

Odpowiedz
Mefisto
Globalny Moderator

Nigdy tego nie tolerowałem i nie będę. Kobietę powinno się szanować. Druga sprawa, ze w dzisiejszych czasach coraz więcej kobiet nie szanuje samych siebie. Dlatego coraz częściej widzi się takie przypadki.

Odpowiedz
Perełka
Użytkownik

Niestety ale w takiej sytuacji rozstałabym się z partnerem. Chyba że uderzyłby mnie raz np podczas ostrej kłótni i potem szczerze przeprosił, to wtedy bym wybaczyła bo w końcu nikt nie jest ideałem i każdy popełnia błędy, ale jakby się to powtórzyło to bym odeszła od niego. Nie pozwolę się tak traktować.

Odpowiedz
gombey
Przyjaciel

Jak już gdzieś pisałem bicie (czy jakakolwiek forma przemocy) to nie jest sposób obycia z kobietą. Można się pożreć i to ostro, ale by od razu wyzywać lub bić to przesada. Tak poza tym Ci co biją to tak naprawdę są słabi bo brak im jakichkolwiek argumentów w konstruktywnej dyskusji dlatego posuwają się do wyzwisk i do bicia. Ciekawi mnie czy taki damski bokser wyskoczyłby "na solo" z kimś równym sobie lub silniejszym zamiast wyżywać się na kobiecie? Pewnie by spier*.*al ile sił w nogach :)
Są też tacy co biją bo biją... bez powodu. I jeden i drugi "gatunek" do odstrzału.

A tak z drugiej strony to coraz częściej słyszy się o sytuacjach odwrotnych tj. kobieta znęca się nad facetem. Co prawda nie jest to aż tak powszechne jak tzw. "damski bokser" ale zdarza się, a to że mniej o tym słychać wynika głównie z tego, że facet wstydzi się przyznać do takiej sytuacji i nigdzie tego nie zgłasza ani o tym nie mówi.

Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.