Czy zdrowe jest spanie w biustonoszu?


Jedne twierdzą, że piersiom trzeba dać w nocy odpocząć, inne - że spanie w biustonoszu zapewni im jędrność. Specjaliści od braffitingu uważają, że młode dziewczyny, które mają małe piersi, nie muszą nosić w nocy stanika. Natomiast spanie w biustonoszu jest polecane paniom, które mają duże i obwisłe piersi. W nocy piersi ulegają przeciążeniu: nieświadomie ściskamy je, rozciągamy na wszystkie strony, co prowadzi do naciągania więzadeł (tzw. więzadeł Coopera), które tworzą rusztowanie piersi i nadają im kształt.

Co Wy na to?
Odpowiedz
Według mnie piersi też powinny odpocząć od stanika. Całkiem inne uczucie jest i piersi na pewno też to odczuwa. Wiadomo że z wiekiem piersi i tak troszkę będą obwisać. Można o to zadbać rozciągając się lub ćwicząc w domku lub siłowni.
Odpowiedz
Według mnie dla dużych biustów spanie w staniku z pewnością jest wskazane, bo przez dłuższy czas utrzyma to biust na swoim miejscu podczas spania, natomiast małe biusty raczej dadzą sobie radę bez.
Odpowiedz
Przypuszczam, że jest bardzo niezdrowe, bo biustonosz uciska przecież miejsca pod biustem. Po co męczyć się w nim w nocy?
Odpowiedz
Zdecydowanie nie jest to dobry pomysł. Ugniatanie piersi systematycznie przez kilka godzin może źle na nie wpłynąć.


_______________________
http://olejowaniewlosow.com.pl/
Odpowiedz
Ja nigdy nie praktykowałam spania w biustonoszu, ale zdrowe to to na pewno nie jest.
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.