Witaj! Rejestracja

Czy to jest na prawdę takie złe ???
Pod wszystkimi możliwymi względami , czy podarcie Biblii to taka straszna rzecz ???
Odpowiedz
Wszystko zależy od punktu obserwatora. Dla prawowitego katolika jest to cios poniżej pasa,gdyż uważa ją za "słowo boże". Dla ateisty nie będzie to miało żadnego znaczenia. Znajdą się pewnie i tacy, dla których nie będzie to straszne ale cudowne. Jedno jest pewne, każdy ma prawo do własnego zdania i własnych poglądów.
Odpowiedz
Jak dla mnie powinno się poszanować wiarę innych ludzi. Tym co zrobił ww piosenkarz pokazał po prostu swoje dobre wychowanie, a raczej jego brak. Ciekawe co by zrobił jak by szydzili i podcierali się ludzi jego płytami itp.
Odpowiedz
Absolutnie się z Tobą zgadzam Smile ale spójrz na to z innej strony, jakie męki musi przechodzić Nergal spacerując z Doda w Niedziele i słysząc jak gdzieś leci radio Maryja na maxa. Dla niego musi być to równie uciążliwe co jego muzyka dla katolików. Czy takie puszczanie mszy przez radio na cały regulator nie pokazuje tego samego braku wychowania?
Odpowiedz
Mi się nie podoba ani jego muzyka, ani zachowanie. Szczerze mówiąc to idąc gdzieś w niedziele jakoś nie słyszę tego Radia Maryja itp. puszczonego na cały regulator. Czasem słychać coś z kościoła, ale przecież nie będą chyba wygłuszać dla Nergala czy innego pajaca, któremu to przeszkadza. Niech nie spaceruje w okolicach kościołów. Jakoś jak ktoś puszcza od rana do nocy techno, metal czy hiphop na cały regulator lub wozi się autem i jednocześnie chwali się mocą posiadanego w nim sprzętu audio to nikomu nie przeszkadza. Szczerze mówiąc zarówno Radio Maryja jak i co innego puszczone głośno, i namolnie mnie drażni jednak póki co to zauważyłem to przede wszystkim ze strony tej drugiej grupy co częstuje ludzi często denną muzyką.
Odpowiedz
No zgodzę się z tobą gombey, ze walenie na cały regulator muzyką/mszą nie jest na miejscu. Osobiście spotkałem się z obydwoma przypadkami. Myślę , ze ukazuje się tutaj trochę prawdziwej natury człowieka. Każdy chcę sie pochwalić swoimi przekonaniami, swoją wewnętrzną pasją. Ktoś słuchający metalu i lubujący się w tej muzyce, daje ja na całą parę , bo ona daje mu kopa i on chcę sie tym podzielić z innymi. Chce pokazać jaki jest w środku. Tak samo ta babinka puszczająca radio Maryja, chce pokazać jak bardzo jest wierząca i ile dla niej znaczy ta audycja.
Odpowiedz
Tak, ale może ja nie życzę sobie, żeby po ciężkiej nocy ktoś mnie częstował "swoimi przekonaniami" na cały regulator i przeszkadzał w leczeniu kaca Smile. Nieważne jakie ma przekonania. To powinno być karane jakąś grzywną i byłby spokój. A młodzi puszczający pełną parą "umca umca" ze swojego BMW to niby jakie mają osiągnięcia? Bogatego tatusia co im to wszystko kupił by mieli czym szpanować?
Odpowiedz
No i jak najbardziej się zgadzam z tobą gombey ale niech karzą zarówno młodych jak i tych z radiem maryja...
Odpowiedz
Jak najbardziej i jednych i drugich z tym, że częściej obserwuje takie zachowania wśród młodych maniaków "umca umca" i innej muzy niż u babć słuchających Radia Maryja. Do dziś pamiętam jak jakiś pajac puszczał "Ich Troje" na cały regulator tak, że na całym podwórku było słychać. Zaczynał już przed 6 rano. Nic nie dał pospać w wakacje. Takiego powinni zastrzelić, a sprzęt grający oddać mi. Bym to sprzedał na allegro i miał jakąś rekompensatę za stracone nerwy (i słuch) Big Grin
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy robisz w życiu coś, o czym nikt z Twoich najbliższych czy przyjaciól nie wie? XxX 15 3,201 12-15-2010, 13:52
Ostatni post:
  Czy całowanie się jest grzechem ? brunet 7 1,433 08-26-2010, 13:17
Ostatni post: Perełka
  Czy jest ktoś o kim nigdy nie zapomnicie? brunet 0 577 04-08-2010, 01:27
Ostatni post: brunet