czy pocałunek to zdrada?


nie chodzi oczywiście o mnie;)...tak pytam z ciekawości użytkowników co o tym sądzą;P
Odpowiedz
Zależy jaki pocałunek. Całus typu "u cioci na imieninach" czy może "z języczkiem". Jakbym zobaczył lub dowiedział się z pewnego źródła, że moja kobieta całowała się w ten drugi sposób z innym facetem to może bym nie zerwał (o ile to by był tylko pocałunek), ale też szybko bym nie zapomniał i łatwo nie wybaczył.
Odpowiedz
Moim zdaniem zdrada. Ej no skoro pocałunek to nie zdrada to może i od razu seks będzie akceptowany? Jeśli taki pocałunek w policzek to moim zdaniem norma, bo sama mam kolegów, z którymi się tak witam, więc to jest czymś normalnym. Ale taki jak 'z języczkiem' to już moim zdaniem pod zdradę przypisywany powinien być. W moim związku na pewno byłby zdradą.
Odpowiedz
Pocałunek w usta z języczkiem to na pewno zdrada. Jeśli zwykły koleżeński na przywitanie to nie. Zdradą jest nawet myślenie o współżyciu z kimś innym itp ;)!
Odpowiedz
hmm czy myślenie to nie wiem.. nie zawsze kontrolujesz myśli, np. pod wpływem narkotyków, lub podczas zwykłego snu.
Odpowiedz
Pomyśleć... cóż... czasem się zdarzają jakieś kosmate myśli. Ważne by ich nie urzeczywistniać :)
Odpowiedz
Czytałem dużo artykułów na ten temat i od myśli się zaczyna zdrada :D Zaraz coś przytoczę .

Cytat:Czasami zdrada jest różnie postrzegana przez indywidualne osoby: to, co dla jednych jest zdradą, dla innych nią nie jest. I tak niektórzy uważają, że zdrada psychiczna nie jest zdradą, a jedynie zdradę fizyczną uważają za właściwą.

Zarówno zdrada psychiczna i fizyczna boli i krzywdzi człowieka. Najbardziej krzywda dotycząca zdrady dotyka małżonków – osoby, które są ze sobą najbliżej i maiły być razem przez całe życie. Małżeństwo z założenia jest trwałe, nierozerwalne. Jeśli ktoś zakłada rozstanie, i robi to świadomie, zanim wstąpi jeszcze w związek małżeński – nie powinien się żenić czy wychodzić za mąż.

Zdradzają zarówno kobiety jak i mężczyźni. Zdrada może być zamierzona, świadoma, lub pod wpływem narkotyków czy alkoholu. Jednak nawet wtedy jest zdradą, ponieważ osoba zażywająca narkotyk czy inny środek, który może spowodować utratę świadomości, powinna zakładać, że zażycie tego środka spowoduje, że nie będzie w stanie kontrolować swojego życia i tego, co robi. Dlatego powinna brać pod uwagę wszelkie najgorsze możliwości, łącznie w tym, że zabije drugiego człowieka lub potrąci kogoś jadąc samochodem. Gdyby każdy poważnie myślał o konsekwencjach narkotyzowania się, być może mniej osób sięgałoby po takie środki.

Czasami mówi się, że ktoś zdradził, ponieważ miał powód. Nigdy nie ma powodu do zdrady. Nawet, jeśli źle dzieje się w związku, i nie można już nic zrobić, lepiej rozstać się po szczerej rozmowie niż zdradzać, krzywdząc małżonka.

A co w przypadku, kiedy obydwoje małżonkowie zdradzają? Wtedy ich związek nie ma sensu. nawet, jeśli istnieje ich wzajemne przyzwolenie na takie działania, nie ma wspólnoty małżeńskiej – ale jest fikcja, która bywa realizowana przez całe lata.

Jeśli masz zamiar zdradzić, powiedz o tym mężowi czy żonie. Powiedz o tym wprost, i poważnie. Czy stać Cię na coś takiego? Jeśli nie, to znaczy, że nie powinieneś zdradzać. Jeśli masz zamiar zdradzić, licz się z tym, ze Twoja żona czy mąż odejdzie, kiedy dowie się o zdradzie. Załóż to już na początku, ponieważ często tak bywa. Nawet, jeśli zdradzony małżonek nie odejdzie, ma żal i oddala się, jest samotny, czasem wpada w depresję. Może, zamiast zdradzać, zacznij pielęgnować Twoje małżeństwo? To chyba najlepszy pomysł, który dotyczy zdrady. Wtedy ten problem nie będzie istniał.

Odpowiedz
Według mnie pocałunek to też zdrada. Nie mówię o buziaku w policzek znajomych na przywitanie, ale o takim pocałunku bardziej namiętnym. Gdybym przyłapała swojego mężczyznę na całowaniu się z inną kobietą, trudno by mi było się z tym pogodzić. Na pewno byłabym wściekła ale i rozczarowana, że coś takiego miało miejsce. Szczerze bym porozmawiała z partnerem o tej sytuacji, bo na pewno byłby jakiś powód przez który tak postąpił. Zależałoby mi na wyjaśnieniu tej sytuacji i to jak najszybciej.
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Podobne wątki
Wątek: Autor Wyświetleń: Ostatni post
  Zdrada a potem powrót 2,058 03-31-2015, 22:55
Ostatni post: runrun
  Pierwszy pocałunek 511 03-19-2012, 10:59
Ostatni post: remejcio
Question Zdrada - lepiej o niej wiedzieć czy nie? 511 02-08-2012, 16:00
Ostatni post:
  Zdrada brunet 3,149 01-29-2012, 19:15
Ostatni post: rysiek48
  Pierwszy pocałunek brunet 607 05-06-2011, 17:06
Ostatni post: remejcio