Cuckold


Cuckold (z ang.) - żonaty mężczyzna, którego żona uprawia seks z innym partnerem. Odbywa się to najczęściej za jego przyzwoleniem i dość często na jego oczach. Cuckolding - rodzaj zachowania seksualnego, w którym mężczyzna czerpie satysfakcję z obserwowania lub z samego zaistnienia faktu, uprawiania przez żonę seksu z innym partnerem płci męskiej. Cuckolding może się odbywać w obecności stałego partnera, lecz bez jego czynnego udziału - w takim układzie jedynie obserwuje on swoją partnerkę uprawiającą seks z innym mężczyzną, lub podczas nieobecności partnera przy założeniu, że dzieje się to za jego przyzwoleniem. To tyle jeśli chodzi o definicje...

Co myślicie o tym zdarzeniu??
Odpowiedz
Hmm, wszystko jest dla ludzi. Jeśli wszystkie strony zgadzają się na taki układ, nikt przy tym nie cierpi, to czemu nie... Mnie osobiście nie za bardzo to pasuje. Jestem za tradycyjnym modelem związku.
Odpowiedz
jest to co raz modniejsze. ludzie szukaja jakichs nowszych bodzcow w lozku... ja osobiscie sama moze bym sprobowala, co jakis czas taki swierzy oddech w zwiazku akurat moim sie przyda. Ale to wszystko zalezy od partnerow.
Odpowiedz
Ciekaw jestem, kto częściej w związku jest pomysłodawcą takiej praktyki. Utarło się przekonanie, że to mężczyźni są bardziej chętni na wszelkie eksperymenty seksualne. Z drugiej strony kobiety są obecnie istotami niezwykle wyzwolonymi.
Odpowiedz
Faceci o tym może nie tyle co marzą ale kobiety potrafią systemem małych kroczków powolutku nakłaniać do tego swoich mężczyzn. To początek zabawy w swingowanie, od małych bodźców do co raz to mocniejszych.
Odpowiedz
Zgadza się. A do tego przekonują nas w tak uroczy sposób, że ostatecznie myślimy, że to był nasz genialny pomysł. To się często zdarza w związku. Płeć piękna potrafi nieźle manipulować. Mnie się to nawet podoba.
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.