Witaj! Rejestracja

Co po śmierci?


"Co się dzieje, gdy umieramy? Żyjemy nadal? Czy może nie?

Wielu z nas wierzy, że istnieje życie pozagrobowe, a teraz naukowcy z Arizony mówią, że otrzymali dowód na to dzięki swoim eksperymentom badającym życie pozagrobowe.

Jest wielu ludzi, którzy mówią, że umarli i wrócili do życia. Twierdzą, że doświadczyli życia pozagrobowego przez krótki czas.

Naukowcy na Uniwersytecie w Arizonie (USA) wykonali obszerne badanie i powiedzieli, że mają dowód na to, że kiedy umieramy kontynuujemy życie poza naszymi fizycznymi ciałami.

\"Większość z tych, którzy widzą dane z badań, mówią że jest to prawdziwe\", powiedział jeden z badaczy.

Allison Dubois jest duchowym środkiem, albo kimś, kto twierdzi, że jest w stanie porozumieć się z umarłym.

Christine Vettore została 'ofiarowana' Dubois, która usiłowała skontaktować się z nieżyjącymi krewnymi Vettore.

\"Jestem pełna nadziei, że istnieje życie pozagrobowe, więc widzę każdego, kogo straciłam\", powiedziała Vettore.

Medium połączyło się ze zmarłymi krewnymi. Gdy córka Vettore jest w kontakcie, Dubois skontaktowała się bratem Vettore i jej matką. Ona (matka) potrafi przekazywać szczegóły, o których Vettore nie mogłaby wiedzieć przedtem.

Na przykład, Dubois powiedziała Vettore, że jej matka wie, że w jej domu stoi ciasto z marchwi i miska orzeszków ziemnych.

\"Żadnych z tych rzeczy nie miałam w domu przedtem, mam te rzeczy w moim domu od miesiąca, ciasto z marchwi i orzeszki ziemne, to było niesamowite\", powiedziała Vettore.

„Dokładność jest zdumiewająca”, mówi Vettore, \"ponieważ ona nigdy nie poznała ani nie rozmawiała z Dubois\". Powiedziała, że Dubois była dokładna w 80 do 90 procentów wszystkiego, co ona powiedziała (!).

Sceptycy mówią, że Dubois jedynie domyśla się, ale Schwartz twierdzi, że jest to niemożliwe, ponieważ nie można się domyślić tylu szczegółów i być przy tym tak dokładnym.

Przez ponad siedem lat Schwarz badał 'media' i osoby uznane za zmarłe, używając nauki, by wyjaśnić, co się dzieje, kiedy opuszczamy nasze fizyczne ciała.

Schwartz wielokrotnie robił eksperymenty w bardzo szczególnych warunkach. Jedno z najbardziej intrygujących badań włączyło pięć najbardziej uszanowanych mediów świata, które podłączono do monitorów i komputerów.

W eksperymencie w warunkach laboratoryjnych 10 ludzi uznanych za zmarłych zostało 'odebranych' przez pięć osób będących mediami.

Schwartz i jego sztab porównali zapisy. Byli zdumieni, ponieważ w większości wypadków media otrzymały od tych samych ludzi te same wiadomości, z 80-90-procentową dokładnością.

\"Jest tak wielu ludzi, którzy będą próbowali znaleźć dziury w tym, co zrobiliśmy... nie będzie żadnej dziury do znalezienia, kiedy się zgodzimy, albo spiszemy gotowy końcowy protokół\", powiedział Schwartz.

Naukowcy sądzą, że nasze fizyczne ciała umierają, ale 'my' żyjemy dalej.

”Kiedy patrzysz na całość danych z naszego laboratorium, najprostszym wytłumaczeniem jest właściwie to, że życie po śmierci naprawdę istnieje\", mówi Schwartz. "

A wy co myślicie o śmierci? Jest czy nie jest życie po śmierci? Oto jest pytanie... Osobiście marze o tym aby było bo człowiek żyje zbyt krótko na tym świecie i nie może się nacieszyć byciem przy rodzinie, nie zdąży zwiedzić świata....
Odpowiedz
Mnie od zawsze irytowało to pytanie. Sens istnienia , co jest dalej etc. Czasami myślę o tym w łóżku przed snem i staram się ogarnąć to wszytko, ale mój mózg nie jest w stanie tego zrobić. To tak jak próbować zainstalować najnowszego windowsa na najstarszym komputerze xD. Z drugiej strony w aktualnych latach bardzo rozwija się fizyka kwantowa, która wiele nam wyjaśnia już na tym etapie. Jeśli wszytko składa się z atomów, jakiejś porcji energii, więc patrząc z perspektywy innego poziomu jesteśmy jednością. Jak wiemy z praw fizyki energia nie ginie i była od zawsze Smile. Ogólnie moim zdaniem można podzielić życie pozagrobowe na 3 tezy Tongue:
1. nie ma takiego a my po prostu istniejemy
2. nie ma jako takiego, ale tworzymy jednolity twór(świadomość, ostatecznego obserwatora) i przyczyniamy sie do jego rozwoju.
3. ktoś nas stworzył w jakimś celu(rozrywka,badania etc)i może coś tam jest dalej

Nic na świecie nie dało by mi większego szczęścia niż odpowiedź na pytanie o nasz cel istnienia.
Odpowiedz
Wiesz co. Dla mnie najważniejsze aby urodzić się zdrowym. A co dalej? To już my przecież kierujemy swoim życiem, czasem świadomie, a czasem i nie. A co po śmierci? Sam nie wiem ale jestem strasznie tego ciekawy. Jest to moja pięta achillesowa, gdyż nurtuje mnie to pytanie, a żaden artykuł nie powie wprost...
Odpowiedz
Człowiek wiele sobie utrudnia wprowadzając własne ograniczenia(dobro,zło,czas,narodziny,śmierć etc). Przypinając takie etykietki sami komplikujemy sobie życie, zamiast pojąć, że to my jesteśmy odpowiedzialni za to co nas otacza. Wystarczy trochę w przeszłość. Kiedyś to co było zwykłą fantazją dziś jest urzeczywistnione w 100%. Ewolucja stała się faktem i dlatego tak ważne jest by nie myśleć o sobie, a o wszystkich.
Odpowiedz
Po śmierci czeka nas... ciemna plama przed oczami i wąchanie kwiatków od spodu Smile Może czasem ktoś zapali świeczkę i podrzuci nowe kwiatki do wąchania. A o z duszą? O ile w ogóle istnieje to pewnie powraca w nowym ciele by po raz kolejny męczyć (lub cieszyć) się życiem, potem znów śmierć i tak bez końca.
Odpowiedz
Ja wierzę, że po śmierci będę w Niebie, szczęśliwa i zadowolona Smile Tam znajdę swoich krewnych i przyjaciół Smile
Odpowiedz
Biorąc pod uwagę tradycyjną drogę duszy po śmierci to moja gdzieś trafi, ale raczej niebo to nie będzie Big Grin W sumie w niebie prawie pusto, a w piekle wszyscy znajomi Tongue
Odpowiedz
Perełko,a wzięłaś pod uwagę to,że może nie być nieba czy piekła... że wszystko co wpajano Ci od małego może być ściemą??
Odpowiedz
Wszystko jest możliwe, ale taka wersja mi się podoba i mam cichą nadzieję, że tak będzie Smile
Odpowiedz
Ja również! ;-P Maciek daj nam żyć w swoich marzeniach Tongue Ty też tak pomyśl bo po co się przejmować jak życie ucieka nam tak szybko z przed nosa...
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  co myślicie o śmierci?? Bambino922 1 531 07-18-2011, 23:44
Ostatni post: PeTeBe
  Kara śmierci brunet 9 1,785 11-24-2010, 17:33
Ostatni post: gombey
  Najstraszniejszy rodzaj śmierci brunet 5 1,171 06-08-2010, 16:50
Ostatni post: remejcio