Witaj! Rejestracja

Biedny czy bogaty?


Często zastanawiam się czy przy wyborze partnera decyduje tylko charakter i wygląd czy może jednak coś jeszcze... a mianowicie pieniądze. Wiem że są takie osoby, które typowo szukają bogatego partnera...czy można ich nazwać materialistami?
Często słyszy się o takich przypadkach gdzie kobieta [niestety ale częściej] leci na kasę. Ładny samochód, super ciuch i sukces murowany...też jesteście tego zdania? A może jednak przy wyborze partnera decydują inne priorytety, jeśli tak to jakie?
Odpowiedz
W dzisiejszych czasach niewiele jest kobiet lecących na coś innego niż kasa. Jak się na taką trafi to można się nazywać szczęściarzem.
Odpowiedz
Niestety muszę przyznać rację gombey'owi,a sam mogę nazwać się szczęściarzem Big GrinBig Grin
Odpowiedz
Ja też mogę nazwać się szczęściarzem Big Grin
Odpowiedz
cholera to mój facet będzie mega szczęściarzem....

Karolcia ja stawiam na charakter, reszta się nie liczy... Jeśli facet nie ma charakteru to może mieć i miliardy na koncie, ale to nie dla mnie. A jeśli będzie miał wypaśny charakter a do tego kasę to i tak nie zrobi to różnicy, a żeby mu pokazać, że nie lecę na kasę byłabym w stanie przed ślubem spisać intercyzę nawet...
Odpowiedz
Ja uważam, że kasa miłości nie da... Sama nigdy nie patrzyłam na status materialny mojego partnera... Ale mam koleżankę, której mama od zawsze wpajała "jeżeli facet będzie miał kasę to i miłość z czasem przyjdzie. Z miłości nie wyżyjesz"...
Odpowiedz
Wiadomo że pieniążki szczęścia nie dają. Zaspakajają potrzeby ale to jest boczna sprawa. Chodzi o to aby godnie przejść przez życie blisko kochającej Cię osoby i to jest najważniejsze. Nigdy nie patrzyłem na status materialny partnerek i nie decydowałem się nigdy ze względów materialnych na bycie przy jakiejś kobiecie.
Odpowiedz
A żeby godnie przejść przez życie potrzebne są pieniądze Smile Tak szczerze jednak mówiąc też nigdy nie szukałem partnerki pod kątem zawartości konta czy portfela.
Odpowiedz
Żeby godnie przejść przez życie trzeba być człowiekiem i aby na pogrzebie miał kto zmówić zdrowaśkę za mnie Smile
Odpowiedz
Wiesz... ci co mieszkają na dworcu też są ludźmi, a czy żyją godnie tego już bym nie powiedział. Pieniądze też są potrzebne by mieć gdzie mieszkać, za co żyć i pozwolić sobie czasem na odrobinę luksusu. Jak to było w pewnym filmie: "Piniondze to nie wszystko, ale bez piniendzy wszystko to *****" Smile
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy robisz w życiu coś, o czym nikt z Twoich najbliższych czy przyjaciól nie wie? XxX 15 3,202 12-15-2010, 13:52
Ostatni post: