Ah te kobiety... Pytanie skierowane do wszystkich.


Star 
Pozwólcie ,że się na początku przedstawię.Nazywam się Kamil. Od pewnego czasu przyglądam co się dzieję z tym światem i jestem przekonany ,że stacza się on coraz bardziej.Do rzeczy-traktowanie kobiet,o tym chcę powiedzieć kilka słów.Widząc to jak mężczyźni przedmiotowo traktują kobiety sądzę ,że z płcią męską jest coraz gorzej.Przechwalanie się,kto przeleciał więcej panienek,ocenianie jedynie po wyglądzie( zakładanie z góry,że brzydka kobieta nie może być tak na prawdę miłą i kochaną osóbką),opinia ,że kobieta jest jedynie kurą domowa i jej miejsce jest w kuchni,bądź też ciągłe dowcipy o kobitach stawiające je w złym świetle.Wymieniać i wymieniać -skrajne idiotyzmy... Sam jestem mężczyzną i rozumiem niektóre aspekty ,ale większość moich kolegów w kobiecie widzi jedynie d*pę i cycki,a nie kogoś kogo można kochać...(!)Ubiegam wasze pytania-nie ,nie jestem gejem,ani emo ciotą :).Takie zachowania strasznie mnie irytują i zadziwiają.Osobiście mimo młodego wieku (licealista) posiadam nieco więcej szacunku do kobiet niż niektórzy moi znajomi razem wzięci.Kobiety i mężczyźni bardzo się różnią-jest to wiadome.Płeć piękniejszą pomimo wszelkim stereotypom uważam jednak za silniejszą od mężczyzn.Sam poród jest mega wycieńczający,a sam jako syn bardzo podziwiam swoją mama za to co robi i jaki trud włożyła w moje wychowanie.Kobiety mają swoje gorsze dni -okres i w ogóle i należy im się wtedy trochę wyrozumiałości .Jestem facetem i nie mogę wiedzieć jak to jest,ale wedle ogólnej opinii sądzę ,że jest to duży ból fizyczny jak i psychiczny.Być może powiecie ,że wymądrzam się i całe g ówno wiem o życiu. I tu się zgodzę! Jestem młody,trochę nieśmiały i nie jestem jakimś bóstwem za którym uganiała by się się cała rzesza zakochanych niewiast:D .Zwykły,szary człowiek,który chciałby wyrazić swoje zdanie i który wie jedno-kobieta mnie urodziła i nie mam prawa żadnej skrzywdzić. Zachęcam do wyrażania własnych opinii i odpowiedzenia mi na pytania dlaczego tak się dzieję,że kobiety są tak źle traktowane przez większość mężczyzn.A sam chcę się dowiedzieć czy bardzo odbiegam od innych,skoro tak sądzę? (być może jestem idiotą :D ) Lejdis & Dzentelmen dziękuję za uwagę! ;)
Odpowiedz
Witam:)
Wcale a wcale nie nie jesteś idiotą:) Wręcz przeciwnie, jesteś prawdziwym mężczyzną, których jest coraz mniej.. niestety. Uważam, że dzisiejszy świat faktycznie się stacza, ale nie tylko z winy facetów. Kobiety tez nie są święte. Sam zobacz jak one się zachowują ( ostre makijaże, mini spódniczki, puszczanie się na prawo i lewo), oczywiście nie mówię tu o wszystkich :D Ale fakt faktem, faceci często właśnie za takimi "odważnymi" dziewczynami się uganiaja, a poza nimi jest tyle wartościowych kobiet!! Ale cieszę się, że istnieją jeszcze tacy faceci jak Ty:) Jest jeszcze nadzieja!! heh. I bardzo serdecznie Cię pozdrawiam, tak trzymaj :)

Odpowiedz
Chciałam zaznaczyć iż wygląd nie świadczy o osobowości i jeśli kobieta ma ostry makijaż i mini NIE jest od razu szmatą. To jest myślenie stereotypowe drogi Gościu wyżej. Ja osobiście lubię się ostro malować, mam przyjaciółkę, która zakłada mini i nosi też duże dekolty a nie znam osoby, która bardziej się szanuje. Jeżeli Twoim zdaniem ubiór i makijaż świadczy o charakterze to gratuluję...
Odpowiedz
Nie oceniajmy ludzi po tym jak wyglądają czy się ubierają ;) Ważne co w środku jest. A to że każdy ma inny gust nie znaczy że jest kimś pustym...
Odpowiedz
są kobiety, które fatalnie się prowadzą, są faceci, którzy są zwykłymi dupkami..... i niestety ale często jest tak, że ktoś nas zrani a potem przez ten pryzmat oceniamy innych i źle ich traktujemy, takie błędne koło. ludzie lubią generalizować (ile razy słyszeliście "jak każdy facet / jak każda kobieta.... i dalej nieprzyjemne epitety?). nie dajmy się zwariować. jest mnóstwo ciepłych, sympatycznych i pozytywnie zakręconych ludzi! chowamy się pod skorupami, które mają nas chronić przed zranieniem. dziewczyny idą do łóżka z przypadkowym facetem, bo nie liczą na uczucie. faceci 'zaliczają laski' bo przecież związki to tylko problemy, zaraz coś się popsuje. bez emocji jest bezpieczniej. a może warto wyjrzeć czasem poza ten pancerz?
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Podobne wątki
Wątek: Autor Wyświetleń: Ostatni post
Wink Kobiety i kulturystyka 571 03-13-2012, 12:43
Ostatni post: remejcio
  Kobiety w religiach świata 432 01-26-2012, 19:52
Ostatni post:
  Metody na uwodzenie kobiety. brunet 466 02-24-2011, 20:00
Ostatni post: brunet
  Może i głupie pytanie ale.... XxX 1,842 01-26-2011, 11:49
Ostatni post: Niunia3398