Witaj! Rejestracja

Afera EURO 2012


Chcialbym troche o Euro 2012 ale nie pilkarskiego punku widzenia.

Cytat:Witalij Kliczko podejrzewa, że podczas przygotowań Ukrainy do piłkarskich mistrzostw Europy dokonano defraudacji pieniędzy publicznych na ogromną skalę. Słynny bokser, a jednocześnie radny Kijowa, domaga się śledztwa w tej sprawie.

- Na Ukrainie ludzie zastanawiają się, dlaczego koszty budowy stadionów na Euro-2012 są wyższe o 50 i więcej procent od tych, które powstają w innych krajach Europy. Po mistrzostwach trzeba będzie przeprowadzić śledztwo w sprawie tych nadużyć, które - jestem pewny - z pewnością zostały popełnione - oświadczył Kliczko na konferencji prasowej w Kijowie.

Witalij Kliczko jest mistrzem świata organizacji WBC w wadze ciężkiej. Jego ostatnim rywalem był Tomasz Adamek, którego pokonał przez techniczny nokaut we wrześniu na otwarcie Stadionu Miejskiego we Wrocławiu.

Jest zarazem liderem partii Ukraiński Demokratyczny Alians na rzecz Reform (UDAR, po ukraińsku cios - PAP). Dwukrotnie startował w wyborach na mera Kijowa, w 2006 i 2008 roku, ale przegrał z Leonidem Czernoweckim.

To o Ukrainie. Ale czy w Polsce nie jest to samo ?
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Afera podsłuchowa brunet 0 402 06-17-2014, 20:42
Ostatni post: brunet