Witaj! Rejestracja

Above & Beyond pres. Trance Around The World @ Gdansk


Above & Beyond oraz One & Only Events pragną zaprosić na jedyny taki występ w tym roku w Polsce. Miejscem w którym wystąpi grupa to główna hala Centrum Stoczni Gdańskiej.

   


To właśnie w Gdańsku 15 października 2010 roku będziecie mieli okazję usłyszeć na żywo grupę Above & Beyond!

Trance Around The World jest tytułem co tygodniowej audycji radiowej prowadzonej przez Above & Beyond. Audycja trwa dwie godziny i jest transmitowana prosto ze studia w Londynie w każdy piątek o godzinie 20:00 polskiego czasu.

Są DJe którzy potrafią rozkręcić imprezę, klub czy też festiwal. Są też artyści którzy potrafią stworzyć utwór który pozostanie na długo w pamięci. Jest jednak tylko jedna grupa która potrafi dokonać obu tych rzeczy. Niewątpliwie jest to Above & Beyond!

Above & Beyond są jedną z najbardziej ekscytujących grup globalnej muzyki Trance. Ich produkcje są często wydawane we własnym labelu "Anjunabeats". Piosenki A&B ustawiły wysoką poprzeczkę dla nowego pokolenia twórców muzyki Trance. Świadczyć o tym może sam fakt iż za utwór ‘’Anjunabeach’’ dostali beatportową nagrodę za najlepszą sprzedaż w dziale muzyki Trance.

Od remixa Maddony ‘’What It Feels Like For A Girl’’ w 2001 roku, przez wygranie Essential Mix of the Year w BBC Radio 1 w 2004 roku czy też występ dla miliona ludzi na plaży w Rio De Janerio w 2007 kariera Above & Beyond wciąż nabiera rozpędu.

Nagrywali pod wieloma nazwami takimi jak: Aalto, Free State, Nitromethane, OcenaLab, P.O.S., Tranquality Base. Above & Beyond istnieje od roku 2000, kiedy to powstał remix "Home" Chakry dla wytworni WEA. Jono Grant i Paavo Siljamäki Poznali Się na Uniwersytecie Westminster i stworzyli label Anjunabeats latem 1999 roku, wtedy właśnie został wydany wielki hit klubowy "Anjunabeats Volume 1", kawałek wspierali miedzy innymi: Pete Tong, Paul Oakenfold i Paul van Dyk.

Above & Beyond oraz One & Only Events pragną przedstawić Line Up sceny na której wystąpi grupa z UK. Lista artystów którzy wystąpią razem z Above & Beyond przedstawia się następująco:

Dan Stone

Przez okres ostatnich trzech lat Dan wydał takie utwory jak ''Fahrenheit'' (Label: Anjunabeats), ''Made in Bahrain'' (Label: Anjunabeats), ''Spinal Chord'' (Label: Inspired), ''Road Test'' (Label: Redforce) i ''7 hours'' (Label: NOYS) lecz to tylko kilka z długiej listy jego produkcji. Wszystkie utwory mają wielkie wsparcie wśród największych gwiazd muzyki trace takich jak: Above & Beyond, Armin van Buuren, Paul van Dyk i Judge Jules które są regularnie grane w klubach i radiach włączając BBC Radio ONE. Ten producent z UK jest również świetnym remixerem, Alt + F4 ‘’Alt + F4’’ (Dan Stone 2010 Remix) zostanie wydany nakładem Anjunabeats i już może się cieszyć ogromną popularnością ponieważ Above & Beyond wybrali go.

Anhken

Jego osoba odkryta przez Johna Granta (Above & Beyond) zaliczyła świetny start wydając swój pierwszy utwór w labelu Anjunabeats. Następne produkcje rumuńskiego artysty zebrały pozytywne światowe recenzje zyskując jawne poparcie świetnych DJ'i takich jak Above & Beyond, DJ Tiesto, Armin van Buuren, Ferry Corsten, Matt Darey, Marcus Shultz czy Pete Tong. Jego bootleg remix rumuńskiego hitu Sistem feat. Stella ‘’Soare’’ (Anhken Remix) zyskał wielki rozgłos, będąc pierwszym zawierającym tekst w języku rumuńskim utworem nadanym przez Tiesto. Już po pierwszej transmisji ostatnie wydawnictwo spod skrzydła Anjunabeats osiągnęło pozycję Record of the Week i Web Vote Winner w audycji "Trance Around the World".

Cressida

Niemiecki producent zainteresował się muzyką dzięki pianinie. We wczesnym wieku odkrył że nawet 3 odpowiednio połączone dźwięki mogą dać niesamowity efekt. W swojej karierze tworzył muzykę dla takich labeli jak Lost Language, Baroque Records, Afterglow, Ava Recordings, Somatic Sense, Alter Ego Records, Enhanced Records oraz wiele innych. W 2008 wypromował utwór “6AM” który stał się międzynarodowym hitem praktycznie na całym świecie. Singiel z tym utworem dostał nagrodę za Best Selling single of the year 2008 rozdawana przez prestiżowy sklep Beatport.

Dennis Sheperd

Dennis dostarczył świeżych i kreatywnych produkcji w świat muzyki jakich dawno nie było. Wydaje utwory w takich labelach jak Euphonic czy High Contrast, a jego remix do Cold Blue ‘’Mount Everest’’ został wydany w Anjunabeats. Kawalek ‘’A Tribute to Life” promowany jest przez takich artystów jak: Tiesto, Ferry Corsten, Armin van Buuren, Paul van Dyk i Markus Schulz. Kolejny remix tym razem dla Ronski Speed ‘’Black Sun’’ kilkakrotnie grany w audycjach takich jak ASOT i TATW.

Nitrous Oxide

Jedna z najważniejszych postaci polskiej sceny trance, pierwszy polak w Anjunabeats, stanowi także połowę duetu 3rd Moon. Na jego produkcje uwagę zwrócili ludzie, których od dawna uważał za swych idoli - Above & Beyond. Tym oto sposobem w ich wytwórni Anjunabeats ukazała się solowa EP’ka ‘’North Pole/Frozen Dreams” już pod pseudonimem Nitrous Oxide. Utwór ze strony tego wydawnictwa ‘’North Pole” stał się hitem. Kolejne produkcje t.j. ‘’Amnesia”, ‘’Red Moon Slide”, ‘’Magenta” czy ‘’Show Me” zdawały się potwierdzać, że sukces nie był przypadkowy. Z tak potężną armią własnych produkcji, którą wspierają świetne remiksy np. ‘’Beautiful Together” OceanLab czy ‘’Untitled Audio” Mike’a Koglina i P.O.S., talent do melodii i mobilizację do systematycznej produkcji nowych hitów, przyszłość zdaje się być jeszcze bardziej fascynująca!

Dave Schieman

Jednym z sukcesów była kolaboracja z holenderskim producentem Bartem Claessenem (dawniej znany jako Barthezz), wraz z którym Dave stworzył „Madness”, utwór cieszył się ogromną popularnością wśród największych światowych sław muzyki trance. Trafił na wiele doskonałych składanek między innymi, Anjunabeats Vol. 6 czy A State Of Trance Year Mix 2008. Następstwem kolaboracji Claessen - Schiemann był remix dla fińskiego duetu Super8 & Tab do utworu ‘’Elektra”, który również odniósł ogromny sukces. Obie produkcje zostały wydane w 2008 roku nakładem Brytyjskiego label’u należącym do Above & Beyond czyli Anjunabeats. Ukoronowaniem sukcesów Dawida było podpisanie kontraktu z jedną z najlepszych na świecie wytwórni należącej do Tiesto - Black Hole Recordings.

Krzysztof Chochlow

Najbardziej przełomowym w karierze Krzysztofa okazał się rok 2005, wtedy pojawia się pierwszy autorski „czarny krążek” pt. Krzysztof Chochłow - „Release/Minimal Screw” wydany w Midway Records. Utwór ten prezentowany jest między innymi przez Paul van Dyk’a, Marc Van Linden’a jak i Eddie Halliwell’a z londyńskiej stacji BBC Radio One . Rok 2009 jest równie udanym, KC zostaje zaproszony na kolejny Mega Event w Polsce, Tunel Electrocity gdzie również ma okazję zagrać z wieloma DJ’skimi sławami. W tym również roku, kolejny raz występuje w Holandii a także startuje z kolejnym singlem „Dark Side Of The Sun”, wydanym w zaprzyjaźnionej wytwórni Marc’a Van Linden’a Midway Records.

Marco da Gossa

W 2007 podjął współprace z niezwykłym miejscem jakim jest Centrum Stocznia Gdańska. Regularnie organizuje tam swoje imprezy zapraszając zagraniczne gwiazdy oraz Polską czołowkę DJ’i aby ludzie mogli bawić się przy najlepszej muzyce. Rok 2010 okazał się przełomowy. Wystąpił na jednym z większych eventów w kraju jakim jest enTrance. Krótko po tym postanowił stworzyć swoją własną agencję po to aby tworzyć imprezy które na długo pozostaną w pamięci. Nie jest w stanie określić się w jednym gatunku muzycznym. Najczęstszą mieszankę którą prezentuje to techno, tech house oraz progressive house. Lubi zaskakiwać swoich słuchaczy i zawsze starannie przygotowuje się do występów. Uwielbia tą chwilę kiedy przez około godzinę może sprawić że ludzie tańczą, cieszą się i są przepełnieni euforią.

Fusion F w kolaboracji z Come T zremixował takie sławy jak: Presslaboys, Trafik, Steve Mill, Markus Lange, Marc van Linden czy Pierre Deutchman. Te remixy oraz wiele innych oryginalnych utworów splecionych przez duet producencki zostały wydane nakładem takich wytwórniach jak: Baroque Records, Armada Music, Mashtronic oraz Farbenfroh. Zainteresowanie ich osobami sięga już dalekich zakątków światowej sceny muzycznej. W ostatnim czasie chłopcy trafili do jednej z najlepszych wytwórni w dziedzinie elektroniki Global Underground publikując swoje utwory na takich kompilacjach jak: Electric Calm v5 czy Global Underground 2010!

Warm Up poprowadzi DJ który występował już na takich eventach jak: enTrance 2010, Summer Dream Festival 2009, SpyGlass Festival 2008, Amsterdam Dance Mission 2008, Carnival with Cosmic Gate 2010, Extreme Music Revolution 2008 oraz w tym roku zaliczy także Sunrise Festival. Mowa oczywiście o MdK!

O wizualizacje na imprezie zatroszczy się czołówka polskich twórców sztuki VJ’ingu Clockwork

Wszystkim którzy powrócą z wakacji przypomnimy klimat rajskich plaż.
Specjalnie przygotowana aranżacja drugiej sceny gdzie będziecie bawić
się na piasku pod palmami podziwiając egzotyczne piękności przywróci
wspomnienia z wakacji.

Muzyka Trance, Progressive, Techno i House grana przez 24 artystów na
dwóch scenach. Wszystko to i wiele innych atrakcji będziecie mieli
szansę doświadczyć już 15go października w Gdańsku pod dachem
historycznego obiektu jakim jest Centrum Stocznia Gdańska.

Takiego wydarzenia muzycznego nie można przegapić!!!

Line Up:

Scena główna:
- Above & Beyond
- Dan Stone
- Anhken
- Cressida
- Dennis Sheperd
- Nitrous Oxide
- Dave Schiemann
- KC aka Krzysztof Chochlow
- Marco da Gossa
- Fusion F
- MdK

Scena druga:
- Carla Roca
- Oscar Burnside
- Raphael Anister
- Seb Andre
- Neil & Sense
- Nathan Pole
- Diabllo
- Dervish
- Marc Lee
- Andy Revage
- Blaise

Sprzedaż biletów:

Pierwsza pula:
Cena: 69 PLN (Wyprzedana)

Druga pula:
Cena: 79 PLN

VIP:
Cena: 279 PLN
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  TRANCE One, Claudia Cazacu – Andrzejki w Ekwadorze brunet 0 1,607 10-27-2010, 11:31
Ostatni post: brunet
  Space of Sound World Tour 2011 @ MTP brunet 0 673 10-01-2010, 17:33
Ostatni post: brunet
  Finał Red Bull Air Race World Tour 2010 2010-09-04 brunet 0 605 07-23-2010, 00:10
Ostatni post: brunet