6 nietypowych zastosowań dla prezerwatyw


#1 Tanie efekty specjalne

   


Kręcicie niskobudżetowy horror „klasy z” i macie deficyt sztucznych wnętrzności? Rozwiązanie czeka na Was w najbliższej aptece. Kupcie kilka lub kilkanaście opakowań gumek, wypełnijcie je mielonym mięsem albo wazeliną, zwiążcie, podkoloryzujcie sztuczną krwią oraz niebieskim tuszem do rzęs i proszę – flaki jak malowane!

#2 Skandaliczna suknia ślubna

   


Suknia i welon po babci? Po co, skoro można przywdziać lateksową biel. Niech przodkowie przewracają się w grobie – przyda im się trochę ruchu.

#3 Kwiatek dla dziewczyny

   


Powoli, ale nieubłaganie zbliżają się walentynki. Jeżeli chcesz zachować pozory romantyzmu, ale zależy Ci na tym, aby być dobrze zrozumianym, kup lub zrób dziewczynie kwiatka z prezerwatyw. Kobiety lubią dostawać kwiaty. Wiem, bo swojej nie daję i zawsze jest zła.

#4 Kolorowa lampa

   


Zwykłe światło jest mało ciekawe? Odrobiny kolorytu w każdej sypialni doda kilka tuzinów kondomów przyklejonych do klosza nocnej lampki. Drodzy Gadżetomaniacy płci męskiej, najlepiej ozdóbcie w ten sposób lampy, kiedy Waszych drugich połówek nie będzie w domu. Niech mają niespodziankę!

#5 Proca + 4 do szacunku

   
Żeby wykonać to siejące strach wśród wrogów narzędzie, będziecie potrzebowali kilku rzeczy. Po pierwsze, co najmniej sześciu prezerwatyw (możecie kupić albo zabrać rodzeństwu, rodzicom lub sąsiadom, jeżeli po incydencie z klockami LEGO wpuszczają Was jeszcze do domu). Po drugie, kija od miotły. Aby zlokalizować miotłę, należy pójść do kuchni i zapytać o miejsce jej położenia żonę lub dziewczynę. Po trzecie, kawałka skóry. Można go wyciąć z butów sąsiada, który trzyma je przed drzwiami.

#6 Futbolówka

   
Zgodnie z prawdami zawartymi w chińsko-amerykańskich filmach o japońskich mistrzach miecza każdy samuraj powinien sam wykonać swój oręż. Robiąc to, przeleje część duszy w ostrze, które uczyni go niemal niepokonanym. Proponuję tę samą zasadę zastosować podczas szkolenia polskiej kadry piłkarskiej. Poniżej zamieszczam instrukcję pochodzącą z kraju, który prawie na pewno wyprzedza nas w rankingu FIFA.

Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Podobne wątki
Wątek: Autor Wyświetleń: Ostatni post
  "Ona tańczy dla mnie" - wersja dla nerdów brunet 579 12-12-2012, 12:53
Ostatni post: brunet
  Najlepsze reklamy prezerwatyw brunet 362 11-28-2011, 19:01
Ostatni post: brunet
  Reklama Prezerwatyw brunet 381 07-28-2011, 15:34
Ostatni post: brunet
  Reklama prezerwatyw dla Murzynów brunet 508 01-20-2011, 18:01
Ostatni post: brunet