14 latki w ciąży


Co myślicie gdy idąc na ulicy mijacie małolate w ciąży?? Współczujecie czy może raczej myślicie o niej ,,puszczalska" ??
Odpowiedz
ja zastanawiam się czy tego chciała czy to zwykła wpadka
umnie w klasie już 6 osub urodziło a jednej dopiero widac brzusio
i ona nie maja 18 lat no moze 2 maja ale reszta po 17 jak ja
i tu sie zastanawiam co za debil okalecza tak swoją kobiete w tak młodym wieku
Odpowiedz
Część z nich sama się "okalecza" puszczając się po dyskotekach z kim popadnie. Teraz taka moda. Jak młodzi mówią: "To jest trendy". Więc mają co chcą. Sex to nie zabawa, a kutas nie pieczątka - trwalszy ślad zostawia. Ciekawe czy wiedzą chociaż z kim. Jeśli chodzi o pozostałe to cóż... wkopa. Raczej niewiele z 17 czy 18 latek ma dziecko bo to planowało i tak chciało. Młodsze tym bardziej.
Odpowiedz
Ja myślę sobie że za mało wiedziały o antykoncepcji i wstydziły się kogoś zapytać czy sięgnąć po owe środki. To że w tak młodym wieku już zaczęło się współżycie znaczy swoje. I jedno i drugie trzeba klepnąć w główkę aby przemyśleli co robią...
Odpowiedz
Szczerze mówiąc uważam, że same sobie taki los skombinowały. 14 lat to wg mnie nie jest odpowiedni wiek, aby zaczynać eksperymenty związane z seksem. Nic dziwnego że 14 latki mają chłopaków ale żeby od razu iść do łóżka. Dzisiejsza młodzież chyba naprawdę nie zdaje sobie sprawy z odpowiedzialności z seksu. A potem płacz i zgrzytanie zębami.
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.