Witaj! Rejestracja

zaparcia po diecie


byłam na diecie pół roku. Schudłam na niej 10 kg ale teraz ją zakończyłam i po powrocie do jedzenia bez diety. Niestety po powrocie do normalnego jedzienia zaczęły się u mnie zaparcia. Nie wiem jak pozbyć się zatwardzenia.  co polecacie?
Odpowiedz
śliwki i duuuużo wody
Odpowiedz
spróbuj dicopegu, u mnie działa zawsze, on przyniesie Ci natychmiastową ulgę, a jak wszystko się unormuje przemyśl swoją dietę, może znajdziesz w niej coś co zaburzyło to wszystko prowadzac do takiech problemów.
Odpowiedz
Też miałam problemy z zaparciami dokładnie tak jak Ty. Po diecie jeszcze zaczęłam stosować therm line fast i i zaparcia mi minęły i spaliłam dodatkową ilość tłuszczu. Do tej pory nie mam żadnych problemów z wypróżnianiem.
Odpowiedz
Pokaże wam coś na co się natknęłam właśnie szukając suplementu na zaparcia [ Link do strony zewnętrznej. Zarejestruj się lub zaloguj aby zobaczyć link ], czujecie, spersonalizowany suplement, czyli przy mojej diecie, mogę sobie zamówić jedną kapsułkę która będzie działała i na redukcje i na zaparcia, a mogę sobie dołożyć jeszcze dwie właściwości. Ciekawa jestem działania takiego suplementu.
Odpowiedz
Powinnaś zacząć zażywać dicopeg 10g. To lek, który ułatwia wypróżnianie, dodatkowo pij dużo wody. I uważam, że mimo zakończenia diety nie powinnaś wracać do starych nawyków żywieniowych
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości