Witaj! Rejestracja

własna działalność gospodarcza


Niedawno założyłem własną firmę, i interesuje mnie czy są na tym forum jacyś inni, młodzi lub mniej młodzi przedsiębiorcy? Jeżeli są to chętnie wymienię się doświadczeniami, uwagami czy czymś tam
Odpowiedz
może spróbuj dołączyć do jakiejś istniejącej już grupy młodych przedsiębiorców, dużo jest takich grupa w naszym kraju
Odpowiedz
Młodzi i ambitni to będzie siła napędowa tego kraju. No chyba, że wcześniej będziecie mieć problemy z podatkami- wzrastającymi, rynkiem zbytu i kontrolami skarbowymi. Niestety w naszym kraju zamiast wspierać młodych przedsiębiorców, to sie im kłody pod nogi rzuca. Czy tak można prowadzić biznes? Inni prowadzą. Ja też zastanawiam się nad otwarciem swojej firmy, ale na razie zbieram za i przeciw.
Odpowiedz
Młodzi, ambitni, z dużą wiedzą, ale bez umiejętnosci jej wykorzystania. Wiem, bo już kilku miałem okazję spotkać. Najgorsze, że taka przerośnieta ambicja może zabić każdy bizses. Gdy zakładałem swoją firmę - transport, nie nastawiałem się dziko na sukces tylko korzystałem z pomocy bardziej doświadczonych jak np. asystenta przy administrowaniu biurem (http://www.servicedeluxe.pl/wirtualny-asystent.html) - prosić o wsparcie też trzeba umieć więc fajnie że są takie młode wilki które nie mają na dzień dobry postawy, ja wszystko wiem, ja sobie sam dam rade.
Odpowiedz
Czy posiadasz zorganizowane systemy CRM i ERP w pracy? Warto je rozważyć, zwłaszcza w pracy opiewającej o działalność biurową. W internecie można znaleźć dużo informacji na ten temat, między innymi tutaj: http://decyzje-it.pl/centrum-wiedzy/klasa/erp.
Odpowiedz
Jesli zamierzacie miec jakis swoj sklep internetowy, to wiadomo, ze potrzeba bedzie wdrozyc jakis system płatności w sklepie internetowym - najlepiej dla nas - najtanszy i najwygodniejszy, a dla klientow - szybki, bezpieczny oraz wygodny. Ja stawiam na Tpay. Czemu? a chociazby poprzez prosta jego integracje w sklepie: https://tpay.com/integracja-w-sklepach oraz wlasnie za te wszystkie cechy, wymienione powyzej.
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości