Witaj! Rejestracja

Uzdrowisko Polanica Zdrój

Ankieta: Polecasz?
Tak, ponieważ? Odpisz w komentarzu
Nie, ponieważ? Odpisz w komentarzu
[Wyniki ankiety]
 
 


Polanica-Zdrój (niem. nazwa urzędowa Altheide-Bad, zwyczajowa Bad Altheide, czes. Starý Bor) – miasto uzdrowiskowe i gmina w województwie dolnośląskim, w powiecie kłodzkim. Położona jest w dolinie Bystrzycy Dusznickiej u podnóża masywu Piekielnej Góry (południowo-wschodni kraniec Gór Stołowych), a południowa część miasta (dzielnica Sokołówka) na zboczach Gór Bystrzyckich w pobliżu Kamiennej Góry. W latach 1945–54 siedziba wiejskiej gminy Polanica Zdrój. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa wałbrzyskiego.

   
   
   
   
▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬
     Forumeria.pl - Najlepsze forum w Polsce
▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Odpowiedz
Polecam, ponieważ jest wiele miejsc do zwiedzenia, od uzdrowiska poprzez piękny park z atrakcjami, krzewy, drzewa pięknie przystrzyżone, zabytki regionalne i mnóstwo miejsc aby móc w spokoju odpocząć. Pozdrawiam
Odpowiedz
Dobra baza wypadowa do zwiedzania Kotliny Kłodzkiej, ale z sentymentu raczej wybieram Duszniki Zdrój Smile Fajne powietrze. Blisko do Kłodzka (twierdza, stare miasto, podziemna trasa), Dusznik, Kudowy, Błędnych Skał, Skalnego Miasta w Czechach, Wambierzyc i innych ciekawych miejsc. Możliwość wykupienia wycieczki autokarowej do Pragi. Woda mineralna w Polanicy... hmm.. jak ktoś lubi lub musi pić to niech pije Smile Ja tam wolę te z Dusznik Smile Ponoć te wody są całkiem zdrowe. Jedną z nich leczyłem kaca i nawet działa Big Grin W Kotlinie Kłodzkiej byłem niedawno na weekend (kwaterę miałem w Dusznikach nie Polanicy, ale to zaraz obok Smile ), ale by zwiedzić to co najważniejsze trzeba zarezerwować minimum tydzień. To bardzo ciekawy zakątek Polski i naprawdę warto.
Zapraszam do mnie Smile www.pawelszydlowski.pl
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości