Witaj! Rejestracja

uprzejmość pielęgniarek


Andrzejki impreza jakiś koncert w ave cezarze wiadomo rzeczTongue
Jak koncert no to piwko nie jedno i pogo wszystko fajnie szło imprezka znakomitaSmile Jak to w pogo bywa ze czasami przewrócisz się czy tam wpadniesz na cośSmile wpadłem na ławkę trochę poczułem w kolanie przestało odp. %%. skończyła się impreza trzeba było wrócić do domu pewnie z buta bo szczerze nie pamiętam, wiem że się położyłem do łóżka z baaardzo fajnym humoremSmile budzę się jeszcze podpity, myślę co jest kur** ruszać się nie mogę... po chwil przyszło mi do głowy ze się uderzyłem w kolano, no fakt spuchnięte i to bardzo no to przepełzałem na jednej stopie do pokoju obok po hajs na taxe, ruszać się nie mogę więc czekam jak mama wyjdzie z psem kij że jest 4 rano no ale nie ważneTongue popełzałem z 3 pietra na jednej nodze wejście do taxy tez było wyzwaniem.
Jestem pod szpitalem na szczęście drzwi automatyczne tyle się cieszyłem że fail. potknąłem się nawet nie wiem o co. myślę gorzej być nie może. czekam na pielęgniarkę jakieś hmmm pól godziny. w tym czasie mama potknęła się o moja chora nogę zimny pot, dreszcze i ból fajnie jest fajnie jest myślę, w końcu przyszła oburzona że musiała wstać ( przecież za to jej nie płacą...) zobaczyła nogę i mówi to musi Pan iść na prześwietlenie. to może jakiś wózek ? cięty wzrok aaaaaah i wskazuje palcem na wózki jakieś 2m ode mnie , może Pani by podała mam trudności z poruszaniem się?? noooooo dobrze...-_-.
Pojechałem na prześwietlenie oczywiście musiałem czekać jak to zwykle bywa w naszych szpitalach. Uprzedzam kobietę że coś mam z kolanem żeby uważała. dostałem odp. JA WIEM CO MAM ROBIĆ! -_-. położyłem się na stół przygotowałem nogę do zdjęcia a ta bierze mi nogę i ustawia jeszcze raz( co w sumie wyszło tak samo jak ustawiłem) na sile wtedy już nie wytrzymałem. wydarłem się i coś tam jej powiedziałem^^ po tym się uspokoiła w końcu;]. Pojechałem na stół przyszedł chirurg a tu nagle zmiana pielęgniarek nie w sensie inne cieleśnie. takie miłe pytają się czy nie chcę wody jak się czuje uspokajają mnie itd. to mówię: a co panie pielęgniarki takie miłe (z szyderczym uśmiechem) coś tam powiedziały nawet już ich nie słuchałem. 2 duże strzykawki krwi z okolic kolana no i gips od prawie pachwiny do kostki 2 tygodnie nic strasznego.

Jak zapomnicie, że jesteście w szpitalu czy to przez %% czy tam -_- czy po prostu to przypomnicie sobie od razu po uprzejmościSmile
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości