Witaj! Rejestracja

stres :(


Niedługo jadę a raczej lece na wakacje, strasznie się boje lotu samolotem, pomocy!! jak sobe z tym poradzic bo sie boje ze w koncu w ogóle nie wsiade Sad
Odpowiedz
Zrób tak jak ja zrobiłam Smile W domu przed wylotem łyknęłam nervomix a potem drugi jak już samolot wystartował Smile Ja miałam ponad 8 godzinny lot, byłam spokojna i nawet zasnęłam na trochę Smile Powodzenia
Odpowiedz
Polecam rozwiązanie powyżej, mam lęk wysokości. Po nervomixie forte przespałam pół lotu do rodziny w Norwegii (okazało się, że samolot nie jest taki straszny i usypia Wink). Ogólnie po tych tabletkach przestałam się stresować odprawą i bagażem, więc podróż była dosyć przyjemna. Najgorszy pomysł to upić się do samolotu.
Odpowiedz
Spokojnie, polecisz Wink Sama również miałam takiego stracha przed pierwszym lotem, jednak sobie poradziłam. Jak wystartowałam to było o wiele lepiej, aktualnie latam kilka razy w roku i już nie mam takiej obawy,że coś się stanie Latanie samolotem jest o wiele bezpieczniejsze niż wybranie się gdzieś w długą podróż samochodem. To trzeba przyznać.
Poczytaj sobie również o świadomości emocjonalnej:
[ Link do strony zewnętrznej. Zarejestruj się lub zaloguj aby zobaczyć link ] - jest to ważna składowa naszego życia i pozwala opanować często te negatywne emocje.
Odpowiedz
Trzeba brać dużo witaminy D
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości