Witaj! Rejestracja

Przeklinanie


Doszłam do wniosku, że rzucanie bluzgami na prawo i lewo to też swoisty nałóg i uzależnienie. Często przeklinacie? Jakie bluzgi najczęściej wyrażają wasz intensywny stan umysłowy?Big Grin Jaka jest wasza opinia na temat przekleńst ogólnie, przekleństw w ustach kobiet, facetów, osób starszych? Razi was to? Kiedy staracie się panować i soczystą ku*** zastąpić o cholera!?
Odpowiedz
Przekleństwa to pasują jedynie chyba do facetów w wieku od 20 do 40 lat. Nie widzi mi się aby za młodzi czy starzy rzucali ciągle na lewo i prawo słowami takimi. Zawsze staram się zatrzymać soczyste słowa i użyć kulturalnych. Przecież nie jest powiedziane że mamy akurat takimi, a nie innymi słowami wyrażać swoje uczucie.
▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬
     Forumeria.pl - Najlepsze forum w Polsce
▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Odpowiedz
Przeklinanie to jest nawyk, bardzo niekulturalny no ale cóż.
Idzie się z tego wyleczyć, najlepiej mieć kogoś kto jest z nami często żeby za każde przekleństwo wymierzał nam jakąś dotkliwą (nieszczególnie fizyczną) karę. Po pewnym czasie sami zaczniemy hamować przekleństwa. A póki co to ku*wy nie zastąpił bym cholerą w żadnym przypadku Cool
[Obrazek: bug.jpg]
Odpowiedz
Ja tam jestem za tym, że nie wolno nadmiernie tłumić emocji. Lepiej kilka sążnych ku*.*ew niż gromadzić to w sobie, i w końcu wybuchnąć.
Zapraszam do mnie Smile www.pawelszydlowski.pl
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Wink Przeklinanie brunet 3 747 04-25-2010, 22:16
Ostatni post: brunet

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości