Witaj! Rejestracja

Praca górnika w Australii

branża
Produkcja
lokalizacja miejsca pracyLegnica, 59-220
wymiar etatuPełny wymiar etatu
liczba wakatów100
rodzaj pracyPraca tymczasowa
wymagany poziom wykształcenia
zawodowe
wymagane umiejętności
Języki
angielski (w mowie) - Komunikatywny, angielski (w piśmie) - Komunikatywny
opis stanowiska

Dla naszego Klienta, lidera na rynku w zakresie prac wydobywczych w Australii, firmy o bardzo stabilnej pozycji na rynku, poszukujemy osób na stanowisko:

wykwalifikowany górnik (Mining Operator)

Oferujemy:

- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie roczne 110 000 – 140 000 AUD brutto, czyli 350 000 – 450 000 PLN (w zależności od doświadczenia)
- pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku australijskim
- 2-letni kontrakt z możliwością przedłużenia umowy na kolejne 4 lata
- wsparcie przy przeprowadzce zatrudnionej osoby:
- bonus relokacyjny w wysokości 10 000 AUD, czyli 31 800 PLN
- dofinansowanie do wynajmu mieszkania przez pierwsze 3 miesiące
- możliwość wyjazdu wraz z rodziną
- pokrycie 50% kosztów nauki języka angielskiego przed wyjazdem (w przypadku osób o bardzo dobrych kwalifikacjach zawodowych z mniejszą niż wymagana znajomością języka angielskiego)
- pełne wsparcie w dopełnianiu formalności oraz otrzymaniu wizy
- możliwość rozwoju i awansu

Wymagania:

- min. 2,5-letnie doświadczenie w pracy pod ziemią
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- doświadczenie w obsłudze ładowarek (Loader LHD / Eimco 130 or similar, Driftrunner / PJB / Ranger)
- doświadczenie w używaniu zmechanizowanych metod wydobywczych, kombajnów, wózków transportowych i narzędzi ręcznych
- doświadczenie w pracy pod ziemią w warunkach zagrożenia gazowego i wybuchowego
- znajomość przepisów dotyczących zasad bezpieczeństwa związanych z pracą górniczą pod ziemią
- dobry stan zdrowia umożliwiający pracę pod ziemią
- uczciwość, rzetelność, samodzielność w wykonywaniu powierzanych zadań

Osoby zatrudnione będą odpowiedzialne za:

- bezpieczne wydobywanie węgla zgodnie ze standardami bezpieczeństwa i higieny pracy
- przestrzeganie prawnych wymagań oraz zasad bezpieczeństwa i higieny w miejscu pracy
- rozwiązywanie i raportowanie na temat problemów technicznych w razie ich zaistnienia

Cytat:[ Link do strony zewnętrznej. Zarejestruj się lub zaloguj aby zobaczyć link ]
Odpowiedz

Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Praca bez wykształcenia 4 1,331 06-07-2015, 11:04
Ostatni post: karramba
  @praca na 1/2 etatu maka1989 3 1,139 06-03-2012, 21:50
Ostatni post: brunet
  Wolny zawód - praca przyszłości? 0 645 10-13-2011, 06:55
Ostatni post: Gość

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości