Witaj! Rejestracja

Nietrzymanie moczu


Hej.

Mam problem z nietrzymaniem moczu Sad    próbowałam wielu metod, ale nic nie działa. Czytałam trochę o zabiegach laserowych ale nie jestem do końca przekonana. Ktoś był na takim zabiegu i może coś o nim powiedzieć?

Ja znalazłam trochę info tu: [ Link do strony zewnętrznej. Zarejestruj się lub zaloguj aby zobaczyć link ], ale dobrze byłoby usłyszeć od osób na forum jak to wygląda w rzeczywistości.
Odpowiedz
A długo tak borykasz się z tym problemem? Byłaś z tym u lekarza? Z tego co wiem to są takie specjalistyczne wkładki na problemy z nietrzymaniem moczu. Próbowałaś? Może taki zabieg wcale nie jest konieczny?
Odpowiedz
Z nietrzymaniem moczu można sobie z całą pewnością poradzić. Przede wszystkim należy zgłosić się do lekarza, który Cię odpowiednio zdiagnozuje i zastosuje właściwe leczenie. Możesz również sama sobie pomóc wzmacniając mięśnie dna miednicy, które podtrzymują pęcherz, oraz zadbać o swój komfort i bezpieczeństwo stosując specjalistyczne wkładki i podpaski TENA Lady, które są cztery razy bardziej chłonne od zwykłych wkładek i podpasek, oraz zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu absorbując go do wewnątrz. Na stronie: [ Link do strony zewnętrznej. Zarejestruj się lub zaloguj aby zobaczyć link ] możesz obejrzeć całą gamę produktów TENA Lady, oraz zamówić bezpłatne próbki.
Jeśli masz jakieś pytania związane z nietrzymaniem moczu lub dotyczące produktów TENA, chętnie na nie odpowiem.
Pozdrawiam
Ekspert TENA Lady
Odpowiedz
O ćwiczeniach to nie wiedziałam ale z pewnością też pomogą najlepiej udać się z tym do urologaSmile Babcia ma tez problemy z nietrzymaniem moczu ale z tego co wiem to już stosuje jakieś wkładkiSmile A czy np. ja mogę zamówić dla niej te próbki tak na spróbowanie, czy to tylko osoby z tym problemem?
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości