Witaj! Rejestracja

montowanie paneli na ścianie


czesc, moje kochanie zażyczyło sobie zamontowanie na ścianie w salonie wąskich paneli drewnianych jako ozdoby, panele mają iść pionowo 70cm długości, 7 szerokości i tak jeden obok drugiego w odstępach 4 cm. całość leci na dwóch listwach poziomych bo z tyłu za panelami okablowanie, a w tych odstępach mają dodatkowo iść jeszcze lampy - nie wiem w sumie czy dobrze wyjaśniłem jak to będzie wyglądało Big Grin
i tu mam problem nie chce mi się tych wszystkich paneli - będzie ze 20sztuk montować tradycyjnie wierceniem, ma ktoś może jakiś szybszy sposób i łatwy w demontażu, coby szybko usunąć jak się ukochanej znudzi.
Odpowiedz
montowałem coś podobnego u siebie i znajomy mi powiedział abym nie wiercił a skorzystał plastrów mocujących o nazwie powerstrips. W ogóle fajne rozwiązanie na początku podchodziłem do tego dość sceptycznie ale kupiłem na próbę i się okazało, że dają radeBig Grin od tamtego momentu zapomniałem już co to jest wieszać różne rzeczy na ścianie przy wykorzystaniu tradycyjnych metod. W ogóle jak chcesz zobaczyć jakie fajne są te plastry mocujące to patrz ten film na youtube:
Smile Nawet na banknotach nie pozostawiają śladu.
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości