Witaj! Rejestracja

Marihuana


Wink 
Witam. Co siądzicie o zalegalizowaniu marihuany w polsce ?Dodgy
Odpowiedz
Jak najbardziej jestem za, poza tym przydała by się większa edukacja w temacie działania tej roślinki bo jak każda używka ma swoje dobre i złe strony.
Odpowiedz
z tego co wiem to pomaga na raka i inne choroby ale zapewne ma tez swoje złe skutki
Odpowiedz
nie wiem czy pomaga na rak, ale znajomi którzy mają astmę chwalą sobie maryche, bo jak palą to nie mają problemów z oddychaniem
Odpowiedz
Zalegalizować tak, ale z pewnymi obostrzeniami (np. dostępna tylko w aptece lub na receptę). Na pewno nie powinna być dostępna dla każdego pryszczatego małolata w sklepie lub kiosku bo używana nieodpowiednio potrafi uzależnić i zrobić sieczkę z mózgu.
Zapraszam do mnie Smile www.pawelszydlowski.pl
Odpowiedz
Kategorycznie NIE!!! Jeszcze tego brakowało aby każdy mógł sobie kupić tego typu używkę. Już teraz pełno czubów chodzi po świecie a co dopiero później jak się naćpają.
Odpowiedz
W takim razie zdelegalizować również wódkę. Wódka uzależnia równie szybko i jest dużo bardziej destruktywna dla organizmu.
Odpowiedz
Wszystko jest dla ludzi i wódka i marihuana, ale pełna legalizacja trawki nic dobrego by nie zrobiła z umysłami jej pryszczatych koneserów, którzy po prostu nadużywali by jej jakby mogli sobie kupić w kiosku. Z wódką jest podobnie... jeden używa z głową a drugi się uzależnia i kończy w rynsztoku.

Chociaż... idąc inną ścieżką to zalegalizujmy wszystkie narkotyki, a nie tylko marihuanę Smile Niech będą w sklepach spożywczych, kioskach itp. dla każdego. Prowadźmy odpowiednią kampanie informacyjną (jak działają konkretne środki i czym może grozić ich zażywanie), ale jednocześnie przestańmy ładować kasę w pomoc dla uzależnionych. Niech każdy ma prawo wyboru, ale też niech sam ponosi jego konsekwencje bo ja osobiście mam dość płacenia wyżyłowanych podatków, które po części idą na pomaganie narkomanom, pijakom, nierobom spod wiejskich sklepów itp. Mądrzy ludzie będą z umiarem korzystać z wódki czy marysi a po twarde narkotyki w ogóle nie sięgną, a debile będą brać wszystko jak leci i ile wlezie co spowoduje, że powymierają. Wymieranie idiotów=brak przekazywania genów tych idiotów=brak idiotów w przyszłości Big Grin A jakie korzyści dla państwa - wpływy z podatków, oszczędności związane z likwidacją pomocy dla uzależnionych, osłabienie mafii narkotykowej Smile Zadbajmy o lepszą przyszłość naszych dzieci i wnuków. Zalegalizujmy narkotyki Smile
Zapraszam do mnie Smile www.pawelszydlowski.pl
Odpowiedz
Gombey mam nadzieję, że Ty nie mówisz poważnie Tongue
Odpowiedz
Ja mówię całkiem poważnie. Zalegalizujmy wszystkie narkotyki, zróbmy odpowiednią kampanie informacyjną (który narkotyk jak działa, ale też czym grozi jego zażywanie) i niech ludzie wybierają. Mądrzy nie będą brać a głupi niech się uzależniają. Potem zostawmy tych idiotów narkomanów samych sobie, a problem się sam rozwiąże Smile Czasem takie nieco kontrowersyjne działania są najskuteczniejsze, bo teraz Ci co chcą to i tak biorą, a potem trzeba jeszcze pomagać tym biednym, skrzywdzonym owieczkom (za nasze pieniądze z podatków rzecz jasna). Podobnie jest z alkoholikami i resztą.

Z tą legalizacją to są generalnie dwie możliwości. Albo zakazać wszystkiego. Wódka, piwo, papierosy też uzależniają i wywołują różne niekorzystne skutki zdrowotne, więc możemy dodatkowo je też zdelegalizować. W sklepie będą dostępne tylko woda mineralna i sok a z używek kawa i herbata. Oczywiście ludzie i tak będą palić, pić, ćpać czy się dopalać, ale dystrybucja tych środków zejdzie do podziemia dając zysk mafii i wszelkiej maści kombinatorom pędzącym bimber w tajnej piwnicy lub przemycającym fajki z Ukrainy Smile

Można też pozwolić na wszystko tak jak opisałem wcześniej, ale nie widzę powodów by jednego nałogu zabraniać a na inne pozwalać. Toż to pewnego rodzaju dyskryminacja bo niby dlaczego można zapalić sobie papieroska na ulicy ale skręta już nie? Big Grin Szkodliwość podobna.
Zapraszam do mnie Smile www.pawelszydlowski.pl
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości