Witaj! Rejestracja

Krzesła i stoły


[ Link do strony zewnętrznej. Zarejestruj się lub zaloguj aby zobaczyć link ]  stoły i krzesła prosto od producenta - polecam


   

Odpowiedz
Fajne nawet, ciekawe połączenie kolorystyczne, ale ja zdecydowanie wolę nowoczesny styl i zawsze marzył mi się stół ze szklanym blatem i nareszcie mam. Wczoraj zamówiłam w gdmmeble.com jeszcze pomogli mi dopasować krzesła, jakoś sama nie umiałam się zdecydować. Piękny będzie wyglądał w salonie.
Odpowiedz
Klasyka zawsze będzie w modzie, nawet ta w nowoczesnym wydaniu. Ładny zestaw i nawet bardzo podobny do mojego z Meble Hot, który niedawno kupiłam. Z tym, że nasze krzesła na oparciu z tyłu maja jeszcze dodatkowe wstawki z drewna i zdecydowaliśmy się na rozkładany stół. Muszę przyznać, że jesteśmy mile zaskoczeni jakością wykonania, na zdjęciu nie było tego widać, ale wszystko jest wręcz perfekcyjnie wykończone.
Odpowiedz
Super wybor przeroznych stolow i krzesel mozna spotkac w sklepie Lemag. Spojrzcie: [ Link do strony zewnętrznej. Zarejestruj się lub zaloguj aby zobaczyć link ] - jakie najbardziej Wam sie podobaja? Ja stawiam na klasyke - venge - to moj ulubiony kolor.
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości