Witaj! Rejestracja

Kierujecie się modą?


Jak w temacie. Kierujecie się modą? Czy wybierając się na zakupy przeglądacie katalogi i gazety żeby sprawdzić co jest teraz "trendy"? Czy raczej kierujecie się własnym gustem i nie obchodzi Was co teraz jest modne, ważne jest co Tobie się podoba? Masz własne zdanie co do ubioru czy raczej wolisz zdać się na gust innych lub na modę?
Odpowiedz
Kupuję to co mi się podoba (i na co mnie stać). Jak się z kimś konsultuje to tylko z moją kobietą. Tak poza tym kieruję się też moją wygodą i tym jak się w czymś czuje. Nie słucham żadnych kreatorów mody, katalogów ani nie sugeruje się za bardzo tym co noszą inni.

Tak apropo kreatorów mody:

[ Link do strony zewnętrznej. Zarejestruj się lub zaloguj aby zobaczyć link ]
[ Link do strony zewnętrznej. Zarejestruj się lub zaloguj aby zobaczyć link ]

Ciekawe co oni biorą? :d

Podsumowując... dla mnie ważniejsza niż moda jest... wygoda Smile
Odpowiedz
Hmmm... Moda? Nie koniecznie, ale mile widziana Tongue W zasadzie chodzi o to, że ja muszę się dobrze czuć i musi być mnie na to stać Tongue Wiadomo, że nie wybieram butików typu Gucci... Ale w zwykłym sklepie też można się nieźle ubrać ;D A to raczej nie chodzi o metkę tylko o jakość i rodzaj ciuchu... Smile
Odpowiedz
Ja jestem zdecydowanie za wygodą a nie za modą. Szczerze mówiąc jak patrze na te wszystkie pokazy mody, to w większości (znacznej większości) bym się wstydziła wyjść na miasto.
Odpowiedz
Ja tam kupuje to co mi sie podoba, może być nawet retro xD jeśli jest fajne to biorę i tyle. Oczywiście jeśli kieszeń na to pozwala Big Grin
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości