Witaj! Rejestracja

Kierowco, co tankujesz?


Benzyna + gaz

Gaz zawsze do pełna, a z benzyną to różnie bywa - tankuję tylko jak już się kończy, to jednorazowo za 100/200 zł wleję i wystarcza na dosyć długi czas.

Zazwyczaj tankuję na stacji sieci Bliska, mam blisko Cena konkurencyjna (zawsze parę groszy taniej niż na BP po drugiej stronie ronda), nie ma takiego ruchu jak na BP i co najważniejsze mają lepsze paliwo w porównaniu z innymi stacjami (wychodzi mi nawet 50 km więcej na pełnej butli gazu w porównaniu do gazu z BP) i kilku znajomych tam pracuje, więc podczas tankowania można zamienić parę słów.

Wpadka?
Nigdy - jak miałem jeszcze diesla to zawsze 2 razy sprawdzałem co wlewam W benzynie akurat nie ma możliwości, aby się pomylić (średnica wlewu jest mniejsza, niż w dieslu).
A jeśli już ktoś się pomylił i do diesla nalał benzyny, to w starszych silnikach wystarczy dolać oleju napędowego w stosunku około 3:1 (na litr benzyny 3 litry ropy) i można bez obaw jechać ciągnąc za sobą lekki dymek :rolleyes:
Odpowiedz
Bezołowiowa, 98 oktanów Wink
Odpowiedz
Diesel eko na bliskiej Wink Tanio i "chyba" na poziomie Wink
Odpowiedz
Wacha 95 oktanów. Zazwyczaj na Neste, czasem na Bliskiej lub w ogole gdzie indziej. Na Neste z kartą paliwową mam 5gr mniej na każdym litrze, ale trzeba ją dzień przed planowanym tankowaniem zasilić (jak telefon na kartę). Na jakość paliwa nie narzekam.
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości