Witaj! Rejestracja

Jaką szkołę wybrać


Przy wyborze szkoły czym się kierowaliście??
Odpowiedz
Ja akurat tym że koleżanka też tam szła ale nie żałuję, studiowałam na WSB w Gdańsku. Teraz szykuję się na magisterkę.
Odpowiedz
o też słyszłam o WSB pozytywne opinie wysoka jakośc przekazu tak mi to ujeła kolezanka a to w przyszłości procentuje.
Odpowiedz
A jakie tam mają kierunki do wyboru? Studia dużo kosztują?
Odpowiedz
(08-17-2015, 17:26)Gość napisał(a): [ Link do strony zewnętrznej. Zarejestruj się lub zaloguj aby zobaczyć link ]A jakie tam mają kierunki do wyboru? Studia dużo kosztują?

Witam! Pełna lista kierunków dostępna jest na naszej stronie internetowej [ Link do strony zewnętrznej. Zarejestruj się lub zaloguj aby zobaczyć link ] Także tam można sprawdzić jaki będzie koszt studiów w interesującym Pana/Panią oddziale.Zapraszam zatem tu: [ Link do strony zewnętrznej. Zarejestruj się lub zaloguj aby zobaczyć link ] Dodam, że obecnie na naszych studiach trwa specjalna promocja zniżkowa, dzięki której można zaoszczędzić aż 700zł. Aby z niej skorzystać należy zapisać się na studia w terminie do 19 września.

W razie pytań służę swoją pomocą.

Pozdrawiam

Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia
Odpowiedz
(07-10-2015, 16:17)krzysiu napisał(a): [ Link do strony zewnętrznej. Zarejestruj się lub zaloguj aby zobaczyć link ]Przy wyborze szkoły czym się kierowaliście??

Mnie zależało aby szkoła była tania i miała taki kierunek jak lubię, czyli kosmetologię, była w dobrej lokalizacji i nastawiała się na jakość nauki a nie na ilość studentów. Wybór padł na Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości w Warszawie i nie żałuję, bo są małe grupy, wykładowcy bardzo mili (nie mówią, że ich przedmiot najważniejszy) no i okolice Al. Waszyngtona, więc lokalizacja też ok. Jest tam jeszcze dietetyka, administracja, podyplomowe, tak więc można wybierać.
Odpowiedz
Ja kierowałam sie kierunkami jakie są w szkole i też aby było blisko aby móc dojechać.
Odpowiedz
Wszystko zależy od Twoich predyspozycji i umiejętności, tego, co lubisz i chcesz robić w przyszłości. Nie wybieraj kierunku tylko dlatego, że ktoś Ci tak doradza, kieruj się własnym przekonaniem.
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości