Witaj! Rejestracja

HempEmpire.net - ubrania i akcesoria konopne


[ Link do strony zewnętrznej. Zarejestruj się lub zaloguj aby zobaczyć link ]


Nadszedł czas oby podzielić się wesołą nowiną. Wreszcie powstała marka ubrań z prawdziwego zdarzenia zajmująca się tematyką konopną. Miłośnicy doczekali się wreszcie sklepu, w którym będą się zaopatrywać w markową odzież najwyższej jakości.

[ Link do strony zewnętrznej. Zarejestruj się lub zaloguj aby zobaczyć link ]

O marce
Pod koniec 2014 nasz zespół wpadł na pomysł aby założyć markę ubrań, która skupiała by środowisko zwolenników konopi. Ta idea spotkała się z akceptacją wśród zarządu firmy i natychmiastowo ruszyły przygotowania.
Na usta ciśnie się pytanie dlaczego tak długo to trwało?
Odpowiedź jest bardzo prosta. Chcieliśmy osiągnąć jak najwyższą jakość naszych produktów. Od najlepszej bawełny z polskich dziewiarni, aż po najwytrzymalsze nici i eleganckie wykończenie. Wymagaliśmy od siebie perfekcji w każdym możliwym aspekcie. Wiele czasu zajęło dopracowanie projektów graficznych i osiągnięcie zadowalającej nas jakości nadruku. Po etapie testowania nadszedł wreszcie czas na START. Dziś jesteśmy gotowi, aby dać naszymi klientom to co najlepsze.
Wykonaliśmy kawał ciężkiej roboty często zostając w pracy dłużej, aby lepiej dopracować nasz produkt. Odwiedzając nasz sklep możesz mieć 100% pewność, że nasza koszulka nie zawiedzie Twoich oczekiwań.

Asortyment

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko najwyższej jakości ubrania ale także:
[ Link do strony zewnętrznej. Zarejestruj się lub zaloguj aby zobaczyć link ], [ Link do strony zewnętrznej. Zarejestruj się lub zaloguj aby zobaczyć link ] - w tym [ Link do strony zewnętrznej. Zarejestruj się lub zaloguj aby zobaczyć link ], [ Link do strony zewnętrznej. Zarejestruj się lub zaloguj aby zobaczyć link ] - skarpetki z motywem liścia oraz wiele [ Link do strony zewnętrznej. Zarejestruj się lub zaloguj aby zobaczyć link ] dla prawdziwych palaczy.
Niebawem w naszej ofercie pojawią się również szyte w Polsce koszulki z dzianiny konopnej. Bardzo wygodne i przewiewne - idealnie na lato. Sprawdzaj nasz sklep regularnie Smile
[ Link do strony zewnętrznej. Zarejestruj się lub zaloguj aby zobaczyć link ]

Walka z tabu
Jedną z idei która nam przyświecała tworząc tą markę było lobbowanie konopi, która została zepchnięta do tabu. Poprzez ten projekt chcemy przywrócić konopiom ich dobre imię. Poprzez walkę ze stereotypami i mitami wśród opinii publicznej. Chcemy pokazać ludziom że konopia to nie tylko marihuana rekreacyjna, ale również lek, tkanina czy kosmetyk.
Będziemy walczyć z tabu jakim stał się cannabis. Będziemy to robić poprzez przerwanie zmowy milczenia i uświadamianie społeczeństwa o korzyściach jakie dają nam odkrywanie kolejnych zastosowań konopi.

Nieważne jest czy ją palisz na potęgę czy używasz w celach medycznych. Nieważne czy ją uprawiasz czy spożywasz w różnej formie. Ważne że łączy nas zamiłowanie do konopi.

Stań się częścią Konopnego Imperium i razem przywróćmy konopiom ich dobre imię.

[ Link do strony zewnętrznej. Zarejestruj się lub zaloguj aby zobaczyć link ]
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości