Witaj! Rejestracja

Handel na ulicach


Prostytutki w Amsterdamie kuszą przechodniów na ulicach. Dla niektórych artystów ulica to scena. Handlarze narkotyków potrafią na ulicy zarobić miliony. Kobieta handlująca kosmetykami w tunelu, zarabia niewiele. Nie pamięta, kiedy ostatnio ktoś kupił od niej produkt. Jest samotna i taki sposób spędzania wolnego czasu wybrała. Jak twierdzi, przynajmniej ma kontakt z ludźmi. Czy przeszkadzają ci osoby handlujące w niedozwolonych miejscach, a może powinni być usuwani przez policję? Co myślisz o ludziach ulicy?
▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬
     Forumeria.pl - Najlepsze forum w Polsce
▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Odpowiedz
Dopóki się nie narzucają za bardzo to mi nie przeszkadzają. Często tacy uliczni handlarze nadają pewien koloryt i atmosferę niektórym miastom. Bardziej drażnią mnie upierdliwi, młodzi żule. Niech no tylko taki zobaczy, że idziesz z wózkiem do samochodu to od razu leci za tobą i "Ma Pan coś dojedzenia" "Może wspomoże Pan złotówką". Jeśli jest to jakiś dziadek bez nogi to rozumiem, ale Ci młodzi, w pełni sił wywołują we mnie odrazę. Zamiast iść do roboty to tylko żebrać umieją. W markecie pewnie znaleźli by pracę. Może i nisko płatną, ale bynajmniej robiliby coś pożytecznego a nie tylko pasożytowali na kim się da.
Zapraszam do mnie Smile www.pawelszydlowski.pl
Odpowiedz
Ja uważam podobnie jak gombey , póki ktoś się nie narzuca jest ok. Często można kupić w takich miejscach dobre rzeczy o wiele taniej.
Odpowiedz
Podzielam, uważam że CI którzy tak żebrzą pod marketami czy na ulicy w większości zbierają na wino czy zapitkę do wódki. W cale nie mają na myśli zaspokojenia potrzeb pokarmowych. Wyglądają jak wieszaki ale jeść nie muszą praktycznie wcale bo napojenie alkoholem tłumi głód. Tak samo pod kościołem, siedzi cyganka i zbiera na dziecko, które jest przy niej lub jest obłożnie chore. Po mszy można zobaczyć jak podjeżdża do niej mercedes klasy S i zbiera pieniądze. Nie dawałem takim i nigdy nie dam, mogę kupić chleb, jedzenie ale nigdy nie kupuje bo nie chcą... Zbierają na chleb ale nie chcą go Wink Dziwna mentalność...
▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬
     Forumeria.pl - Najlepsze forum w Polsce
▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Odpowiedz
Ja bym to całe tałatajstwo zagonił do roboty. Ktoś musi kopać doły, wykaszać rowy melioracyjne, zamiatać ulice itp. Oczywiście chodzi mi o tych co są w stanie pracować ale im się nie chce. Po co sprowadzać Ukraińców czy Chińczyków do prac, których nikt nie chce wykonywać jak tyle tego młodego menelstwa się kręci i aż proszą się by dać im łopatę i zapędzić do roboty jak nie po dobroci to przy pomocy bata. Zasiłki itp. powinny być tylko dla tych co naprawdę nie mogą pracować a nie dla tych którym się nie chce. Reszta powinna wybierać - Albo pracujesz, albo nie jesz. A tych młodych pasożytów spod marketów to powinno się wyłapywać i zmuszać do pracy by się jakoś przysłużyli społeczeństwu, a nie tylko żebranie. To są młodzi ludzie w pełni sił i nic by się im nie stało jakby trochę pomachali łopatą czy miotłą. U nas pod Realem to pełno takich. Nie dość, że chodzą, zaczepiają ludzi itp. to jeszcze chlew robią np. w WC, a raz byłem nawet świadkiem dość ostrej kłótni między dwoma takimi.
Zapraszam do mnie Smile www.pawelszydlowski.pl
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Down Obce służby na polskich ulicach - przegłosowane brunet 0 271 01-11-2014, 19:38
Ostatni post: brunet

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości