Witaj! Rejestracja

Gołębie odchody jako nawóz


Brick 
Witam. Słyszałem że lepszym od nawozów sztucznych są odchody gołębie czy nawet pokrzywa. Odchody trzeba skisić w wodzie przez około 3 tygodnie, a następnie podlewać grządki czy drzewka, krzewy w proporcjach 1:10. Macie jeszcze jakieś inne sposoby na nawożenie, a może praktykowaliście już ten nawóz? Jak tak to proszę o opinie.
▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬
     Forumeria.pl - Najlepsze forum w Polsce
▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Odpowiedz
Z tego co się orientuję odchody gołębi to bomba azotowa i trzeba ten nawóz stosować bardzo rozważnie. Najlepiej z niego zrobić gnojownicę.
Odpowiedz
Nie jest,aż taki mocny jak kurzy,ale jest.Również polecam zrobić tego gnojowicę bo inaczej możemy nieźle stracić na tym co miało wyglądać/smakować dobrze
Odpowiedz
Co Ty gadasz człowieku?! Kurze odchody to sobie w czaszkę wetrzyj może Ci pomoże i takiej gupizny nie będziesz wypisywał.Chcesz jeść gnojowicę???Bo po tym co napisałeś tak to wychodzi... Smacznego Ci życzę ;P
Odpowiedz
Zgadza się, odchody gołebie lub kurze doskonale nadają się jako nawóz ale właśnie trzeba je najpierw odpowiednio przygotować , tak samo jak pokrzywę bo inaczej cały plon umrze jak dostanie mega dawkę nierozcieńczoną.
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości