Witaj! Rejestracja

e-sim! sPolska Cie potrzebuje!


Witam,
mam przyjemność zaprezentować Wam świetną grę przeglądarkową jaką jest e-sim.

W wielkim skrócie gra jest symulatorem współczesnego świata, gracz może zostać wirtualnym obywatelem jednego z 39 dostępnych sPaństw, i uczestniczyć aktywnie w politycznym, militarnym lub też ekonomicznym życiu. Twój sMieszkaniec może stać się zwykłym żołnierzem, właścicielem fabryki lub aspirować do zarządzania całym krajem ze stołka kongresmena czy też prezydenckiego i zostać przywódcą całego sPaństwa.

Możesz skupić się na swojej własnej karierze lub pomagać sPanstwu jak i jego sojusznikom w wojnach i pojedyńczych bitwach. Możesz także stworzyć swoją własną prywatna armie lub inwestować w biznes - wszystko jest Twoim wyborem!

Jako że sPolska przeżywa aktualnie cięzkie czasy, agresje sLitwy, utrata rdzennych regionów załączam kilka propagandowych grafik.

[Obrazek: 2a0jg1v.jpg]

[Obrazek: 1i0bv8.jpg]


Obywatelu sPolska Cię potrzebuje!

Zachęcam Was do rejestrowania się z poniższego ref-linka, dzięki czemu po wbiciu 7 poziomu otrzymacie bonusowe 2-wie sztuki złota.

[ Link do strony zewnętrznej. Zarejestruj się lub zaloguj aby zobaczyć link ]

Polecam również zaznajomienie się ze stroną [ Link do strony zewnętrznej. Zarejestruj się lub zaloguj aby zobaczyć link ] - jest to swojego rodzaju niezbednik, bez ktorego pierwsze kroki w grze są trudni i niestety nudzące dla wielu osob, ale to tylko pozory Wink

Chetnie odpowiem na pytania tu, jak i w samej grze.

Pozdrawiam!Smile
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości