Witaj! Rejestracja

alkomat


Czy według Was warto mieć alkomat?? Jeśli tak to ile trzeba przeznaczyć na jakiś sensowny?
Odpowiedz
Według mnie warto, jeśli ma się kierowcę w domu to taki gadżet się zawsze przyda, myślę, że dobry alkomat to już za jakieś 400 zł można kupić, tutaj fajne zestawienie [ Link do strony zewnętrznej. Zarejestruj się lub zaloguj aby zobaczyć link ]
Odpowiedz
Dzięki, właśnie alkohit x50 został zakupiony Smile sprawdza się bardzo dobrze, szybko mierzy i zawsze po imprezie są chętni do testowania Wink
Odpowiedz
warto pod warunkiem, że się z niego będzie korzystać, jeśli jest potrzeba, ja wychodze z założenia, że wypiłem, nie jadę!
Odpowiedz
U nas jest używany co jakiś czas, czasami pożyczam bratu jak jakąś imprezę organizuje. Wygodnie się korzysta nawet w kilka osób, jest lejek więc nie trzeba ustnikw zmieniać.
Odpowiedz
(03-04-2016, 11:32)barb napisał(a): [ Link do strony zewnętrznej. Zarejestruj się lub zaloguj aby zobaczyć link ]U nas jest używany co jakiś czas, czasami pożyczam bratu jak jakąś imprezę organizuje. Wygodnie się korzysta nawet w kilka osób, jest lejek więc nie trzeba ustnikw zmieniać.

a powiedz mi jak z kalibracją takiego urządzenia?? Co ile trzeba robić?
Odpowiedz
Podpinam się pod pytanie, myslę o zakupie elektrochemicznego Alkohita x50, będzie używany przez kilka osób a ten model ma lejek, którego nie trzeba wymieniać przy kazdym pomiarze. Co ile mniej więcej trzeba kalibrować? Po czym poznać że już pora?
Odpowiedz
W końcu u mnie szef kupił alkomat Alkohita X50 (troszkę ukraińców w pracy więc trzeba ich kontrolować).
Kalibracja jest darmowa przez rok.
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości